Lato w Lidzbarku Warmińskim

2020-06-22 08:42:57 (ost. akt: 2020-06-22 16:54:55)
Lato w Lidzbarku Warmińskim

Dużych imprez w tym roku nie będzie. Nie oznacza to, że lidzbarczanie nie mogą liczyć na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. O wszystkich przeczytacie na profilu Facebook "Lato w Lidzbarku Warmińskim".

Sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do rezygnacji z zaplanowanych na lato wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Postanowiliśmy jednak, wraz z naszymi partnerami, przygotować coś dla mieszkańców naszego miasta. Choć nie będą to imprezy z rozmachem do jakiego lidzbarczanie przywykli, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - powiedziała Katarzyna Radulewicz z referatu Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego.

Na profilu Facebook "Lato w Lidzbarku Warmińskim" będą publikowane informacje o wszystkich ciekawych letnich wydarzeniach organizowanych przez Lidzbarski Dom Kultury, Oranżerię Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną, Urząd Miejski, Ośrodek Sportu i Rekreacji, a także partnerów. Tu także będzie można obejrzeć relacje i zdjęcia z tych wydarzeń.

Pierwsza letnia impreza plenerowa już jutro, 23 czerwca. Na bulwarze przy Lidzbarskim Domu Kultury odbędzie się inscenizacja Nocy Świętojańskiej.

Źródło: UMGazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. atrakcje #2937104 | 159.205.*.* 22 cze 2020 11:24

    Miasto turystyczne a nasi włodarze oszczędzają na czym tylko się da. Niedługo jedyna atrakcja w tym mieście to będzie wycieczka do monopolowego.

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)