Food trucki przyjeżdżają do Olsztyna! Festiwal Smaków Food Trucków już 11 i 12 lipca.

2020-06-29 16:21:16 (ost. akt: 2020-07-06 12:11:00)
Inne Olsztyn 11 lipca 2020 - 12 lipca 2020
Food trucki przyjeżdżają do Olsztyna! Festiwal Smaków Food Trucków już 11 i 12 lipca.

Po niespodziewanie długiej przerwie food trucki ruszają w trasę. Festiwal Smaków Food Trucków przybywa więc do Olsztyna! Zapowiada się koncertowy popis kulinarny dla wszystkich smakoszy. Organizatorzy przygotują dla Was pyszny i bezpieczny food court.

Po długich dniach spędzonych w domowym zaciszu, nastąpił ten moment, gdy ponownie możemy cieszyć się światem zewnętrznym! Mieszkańców Olsztyna czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na Zieloną Górkę przy plaży nr 2 przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi.

https://m.wm.pl/2020/07/orig/zdjecie-4-2-635050.jpg

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo!

Festiwal Smaków Food Trucków zawsze odbywa się w plenerze. W tak sympatycznych okolicznościach przyrody warto nie tylko zjeść coś dobrego, ale i ciekawie spędzić czas. Na głodnych przygód gości czekać będzie angażującą gra terenowa. Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi.

Festiwal Smaków Food Trucków to miejsce, które powinno być w smak także naszej planecie i środowisku naturalnemu. Dlatego coraz więcej mobilnych restauracji decyduje się na ekologiczne opakowania. Ponadto food trucki stale poszerzają ofertę dań wegetariańskich i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej na pewno znajdą coś dla siebie!

https://m.wm.pl/2020/07/orig/zdjecie-1-1-1-635049.jpg

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie, już 11 i 12 lipca na Zielonej Górce przy plaży numer 2. W sobotę jemy od 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:
facebook.com/events/371049943870929.


Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB