Orientacja.pl
Home

Apel do absolwentów ZS im. Marii Curie Skłodowskiej

2016-09-26 21:09:53 (ost. akt: 2016-09-26 21:19:39)
Apel do absolwentów ZS im. Marii Curie Skłodowskiej

Autor zdjęcia: Mariola Komosińska

W październiku 2017 roku obchodzony będzie jubileusz 70-lecia Zespołu Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie. W związku z planowaną uroczystością absolwenci i dawni pracownicy szkoły proszeni są o udostępnienie materiałów dotyczących szkoły.

Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez

Przyszłoroczny zjazd połączony będzie ze zjazdem absolwentów wszystkich roczników. W związku z uroczystością Komitet Organizacyjny Jubileuszu zwraca się z prośbą do absolwentów i dawnych pracowników szkoły o udostępnienie wszelkiego rodzaju materiałów dotyczących szkoły, w tym wspomnień, zdjęć, wycinków prasowych itp. Materiały te zostaną wykorzystane w przygotowaniach jubileuszu.

Apel komitetu organizacyjnego:
Prosimy o dostarczanie materiałów do sekretariatu Zespołu Szkół lub przesyłanie drogą elektroniczną na adres: 70-leciezs@wp.pl do końca listopada 2016 roku. Prosimy również o kontakt wszelkie osoby zainteresowane pracą w Komitecie Organizacyjnym. Szczegółowe informacje zostaną przekazane w późniejszym terminie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Komitet Organizacyjny Jubileuszu
70-lecia ZS. im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl