Orientacja.pl
Home

Zajęcia taneczne

2016-10-18 11:25:25 (ost. akt: 2017-04-10 13:47:14)
Zajęcia taneczne

Zapraszamy na zajęcia taneczne odbywające się w każdy poniedziałek w nidzickim zamku.

Zajęcia taneczne: uczęszczając na zajęcia taneczne organizowane przez Nidzicki Ośrodek Kultury zadbasz o rozwój wszechstronnej sprawności ruchowej, koordynacji, gibkości, siły, zwinności. Sprawisz że będziesz kształtował pozytywne cechy charakteru takie jak: odwaga, cierpliwość, wytrwałość czy odporność na trud i zmęczenie. Nabędziesz umiejętności współpracy w grupie, akceptacji innych dzieci i przede wszystkim samego siebie poprzez pokonywanie własnych, nowo odkrytych barier. Taniec powoduje wzrost hormonu szczęścia – czyli endorfin.

Taniec Przedszkolaka – poniedziałki godzina 16.00

Podczas zajęć dzieci poznają tańce takie jak: kaczuszki, makarena, pingwinek, boogie woogie i inne. Uczą się podstawowych kroków tańca disco i hip hop. Ponadto do prowadzeni zajęć używane są różne przybory, m.in. butelki plastikowe, wstążki, balony. Zajęcia taneczne dla maluchów to wspaniała integracja z rodzicami, ponieważ rodzice mogą tańczyć razem z dziećmi i czynni uczestniczyć w zajęciach.

ABC Disco – poniedziałki godzina 17.00

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od lat 6 do 12. Tu poznasz taniec disco, poznasz nowe trendy w tańcu nowoczesnym, zatańczysz swój pierwszy układ taneczny. Poznasz podstawowe kroki tańca hip hop i tańca współczesnego.

Hip Hop – poniedziałki godzina 18.00/wtorki 17.00

Zajęcia przeznaczone dla młodzieży. Tu poznasz kulturę hip hop poprzez taniec, nauczysz się kroków tanecznych, będziesz tańczyć w formacji tanecznej.

Grupa zaawansowana – poniedziałki godzina 19.00/wtorki 18.00/zajęcia indywidualne

Zajęcia przeznaczone dla osób posiadających duże umiejętności taneczne w tańcu disco, hip hop.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl