Orientacja.pl
Home

Akcent gwiazdą kętrzyńskiego wieczoru z disco polo

2017-05-18 13:01:09 (ost. akt: 2017-05-18 13:06:26)
Akcent gwiazdą kętrzyńskiego wieczoru z disco polo

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Coraz bardziej swoje letnie plany odkrywa Kętrzyńskie Centrum Kultury. 8 lipca z zaproszenia powinni skorzystać wszyscy fani Zenka Martyniuka.

Król disco polo wraz z zespołem Akcent wykona w kętrzyńskim amfiteatrze same hity: "Przez twe oczy zielona", "Przekorny los", "Czekam na Ciebie" czy "Dziewczyna z klubu disco" albo "Rodzinny dom". Tak można byłoby wymieniać dalej... Ale po co? Przecież te hity znają praktycznie wszyscy. Bez nich nie odbędzie się żadna impreza!

Zenon Martyniuk, lider disco-polowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń. Akcent powstał w Bielsku Podlaskim w 1989 roku. Przez 10 lat (z przerwą w latach 1991-1993) jego skład tworzyli Zenon Martyniuk - wokalista oraz klawiszowiec Mariusz Anikiej. W 1999 roku zespół opuścił ten drugi. Od tego czasu Zenon Martyniuk występował z Arturem Kirpszą, a od 2003 roku nowym partnerem scenicznym Martyniuka jest Ryszard Warot.

W swojej dyskografii zespół ma 16 albumów i liczne przeboje, które usłyszy, a zapewne także wspólnie zaśpiewa kętrzyńska publiczność. Grupie Akcent towarzyszyć będzie inna formacja diso-polo Casonova. Występ rozpoczyna się 8 lipca o godz. 20.00.

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl