Orientacja.pl
Home

Akrobacje motocyklowe na dachu galerii w Olsztynie

2017-05-30 14:04:41 (ost. akt: 2017-05-31 10:22:47)
Akrobacje motocyklowe na dachu galerii w Olsztynie

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Stunters Battle to przede wszystkim Międzynarodowe Zawody w Stuncie Motocyklowym, po raz pierwszy w Europie w tak nietypowym miejscu - na dachu galerii! Stunters Battle 2017 już 24-25 czerwca w Olsztynie!

Zawodnicy na najwyższym światowym poziomie pokażą nam prawdziwą walkę z prawami fizyki: jazda na przednim/tylnym kole oraz cały wachlarz akrobatyki...

To tylko niektóre triki, którymi będą się starali podnieść Was z krzeseł oraz zdobyć uznanie światowej klasy sędziów, by walczyć o jedne z najwyższych w Europie nagrody!

Nieważne, czy jesteś fanem motocykli i przyjdziesz oglądać swoich ulubionych zawodników, czy może pierwszy raz zobaczysz Stunt na żywo - profesjonalna oprawa nie pozwoli nikomu długo usiedzieć w miejscu. Prowadzący zadbają tak o stronę merytoryczną tego, co dzieję się na placu zawodów, jak i o najlepszą imprezę z nagrodami na trybunach!

STUNTERS BATTLE to także małe święto dwóch kółek, ponieważ oprócz zawodów podziwiać będziemy mogli:

- Pokazy freestyle motocross (FMX) - backflipy, whipy i inne karkołomne akrobacje w locie na dachu Galerii Warmińskiej to coś, czego Olsztyn jeszcze nie widział!
- Pokazy BMX na rampie, w których udział będą brali światowej klasy zawodnicy oraz lokalni BMX-owcy.
- Szkolenia na Pit Bike'ach (mini motocykle) dla najmłodszych, dzięki firmie MRF.

Stunters Battle 2017
24 - 25 czerwca, godz. 10- 19
Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26, Olsztyn

>>> informacje o biletach


mat. organizatora

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl