Orientacja.pl
Home

Stand-Up Inferno w Sowie: na scenie Piotr Szumowski i Tomek Kołecki!

2017-06-07 14:00:14 (ost. akt: 2017-06-07 14:03:45)
Stand-Up Inferno w Sowie: na scenie Piotr Szumowski i Tomek Kołecki!

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Tym razem na komediowych deskach Sowy stand-up światowej klasy! Będzie o podróżach małych i dużych, bo jeden z artystów przemierzył ze swoimi tekstami cały świat, a drugi... drugi pokonał tysiące kilometrów i przeżył tysiące niesamowitych przygód jadąc autobusem na trasie dom- uczelnia!

Oto Ci, których warto zobaczyć:

PIOTR SZUMOWSKI (pełny, 50min. program)

Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayohuasque z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był.

Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych komediowych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę stand-upową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.

TOMEK KOŁECKI (nowy program!!!)

Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od czterech lat z powodzeniem podbija świat polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych jak: "Tylko dla dorosłych" TVP2, "Comedy Club" Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" TVN. W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Imprezę poprowadzi Maciej Brudzewski, człowiek- podróż. Choć boi się dużych akwenów, nie raz widziano, jak popłynął.

Gdzie? Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2
Ile monet za tę wycieczkę? Wstęp na pokład 20 zł
Kiedy? 19. czerwca, start o godzinie 20:00

REZERWACJE MIEJSC TYLKO TELEFONICZNIE, pod numerem 664704663

Można zabrać ze sobą kanapki, bo śmiech wykańcza!
To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl