Orientacja.pl
Home

"Albert" i "Noc żywych trupów" - spektakle teatralne w MDK w Działdowie

2017-06-08 15:44:30 (ost. akt: 2017-06-08 15:50:04)
Albert i Noc żywych trupów - spektakle teatralne w MDK w Działdowie

Zapraszamy na dwa nowe przedstawienia w wykonaniu grupy teatralnej PEWNI NIEPEWNI, działającej w Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

– 11 czerwca (w niedzielę, godz. 19.00) pokażemy sztukę Henryka Bardijewskiego pt. "Albert". Jest to kameralna komedia utrzymana w tajemniczym, niepokojącym nastroju z elementami science fiction... – mówi instruktor MDK Marzanna Bielecka-Maćkowiak. – Pewnego dnia w życiu młodego małżeństwa pojawia się nieznany wuj Albert, który odkrywa prawdziwe oblicze dwójki egoistycznych bohaterów. Sztukę powtórzymy we wtorek - 13 czerwca, godz. 19.00.

– Natomiast 18 czerwca (w niedzielę, godz. 19.00) zaprezentujemy sztukę Sebastiana Równego pt. "Noc żywych trupów". Tekst został nagrodzony w IV Ogólnopolskim Konkursie Dramaturgicznym "Lustro. Obraz. Iluzja" odbywającym się w ramach Forum Współczesnego Dramatu 2008. Sebastian Równy ukończył filologię klasyczną, dlatego w sztuce wykorzystuje chór i "deus ex machina"...
Sztuka jest bardzo skondensowana i poruszająca. Opowiada o spotkaniu mężczyzny i kobiety w plastikowym świecie wielkich korporacji. Jest oskarżeniem i ostrzeżeniem.... – dodaje Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

Spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych. Powtórka - 20 czerwca, godz. 19.00.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl