Orientacja.pl
Home

Artystyczna ekspozycja prac mieszkanki Działdowa. Wystawa malarstwa w bibliotece

2017-06-09 08:01:24 (ost. akt: 2017-06-09 16:02:17)
Artystyczna ekspozycja prac mieszkanki Działdowa. Wystawa malarstwa w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na wystawę malarstwa działdowianki Krystyny Jolanty Ostaszewskiej. Wystawę można oglądać do 31 lipca w dziale - Wypożyczalnia Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.

Krystyna Jolanta Ostaszewska ma 52 lata, wykształcenie średnie. Jest autorką ponad 150 prac malarskich. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła w 1998 roku, kiedy to po różnych perturbacjach życiowych, stała się osoba bezrobotną. Początkowo tworzyła kompozycje z suszonych traw, kwiatów. Potem po samodzielnych studiach w bibliotece o malarzach, technikach malarstwa oraz wizytach w galeriach, zajęła się abstrakcjami, wykonywała też reprodukcje m.in. dzieł Picassa, Kandinsky’ego, Miró, Chagalla. Następnie poszerzyła tematykę o pejzaże, martwe natury, postacie. Lubi przywracać przedmiotom drugie życie. Zajmuje się też innymi formami artystycznymi: malowaniem na szkle i porcelanie, robieniem odlewów gipsowych, formowaniem gliny w różne formy, rzeźbą w drewnie i kamieniu, decoupage’em, szydełkowanie, robieniem na drutach.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl