Orientacja.pl
Home

Akcja krwiodawcza ochotników

2017-06-09 13:40:41 (ost. akt: 2017-06-09 13:40:41)
Akcja krwiodawcza ochotników

Zapraszamy na nasza drugą w tym roku akcję krwiodawczą zorganizowaną przez Ochotniczą Straż Pożarną w Surminach. Akcja odbędzie się 21 czerwca w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich przy ulicy Konopnickiej 26 w godz. 9.30.-14.30.

Tradycyjnie na każdego krwiodawcę czekać będą domowe wypieki, kawka i herbatka. Dawcą krwi lub jej składników może być zdrowa osoba w wieku 18-65 lat, legitymująca się dokumentem ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość wraz z adresem zamieszkania i numerem pesel. Przed oddaniem krwi lub jej składników należy: być wyspanym; w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów; spożyć lekkostrawny posiłek; ograniczyć palenie papierosów; nie przychodzić do oddania krwi po spożyciu alkoholu lub innych środków zmieniających nastrój! Powiedzcie znajomym, zabierzcie przyjaciół i przybądźcie tłumnie. liczy się każda kropelka. at

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl