Orientacja.pl
Home

Piknik z Kłobukiem nad Jeziorem Długim

2017-06-14 12:38:45 (ost. akt: 2017-06-14 12:38:45)
Piknik z Kłobukiem nad Jeziorem Długim

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Gdy pierwsze Kłobuki wychodzą z ukrycia, może to oznaczać tylko jedno – wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pikniku z Kłobukiem. Te psotne i ruchliwe stworzenia nie lubią długo przebywać w jednym miejscu, dlatego w tym roku, będzie można je spotkać nad Jeziorem Długim. Czekać będzie tam na wszystkich uczestników pasjonująca gra terenowa, do udziału w której zapraszamy, jak co roku, całe rodziny.

Zasady:

Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać kartę gry ze stanowiska startowego (namiot przy parkingu od ul. Leśnej), a następnie odwiedzić kolejne punkty zlokalizowane na trasie wędrówki, biegnącej wokół jeziora. Na każdym przystanku będzie można otrzymać pieczątkę. Z wypełnioną karta należy udać się na metę (biblioteka nr 4, al. Przyjaciół 15) po drobne nagrody.

Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej, jak zwykle, przygotowali moc atrakcji. Będą zajęcia plastyczno-literackie i gry zręcznościowe. Nie zabraknie zabaw z gwarą warmińską, quizów, łamigłówek i konkursów. W programie imprezy znajdą się też inspirujące spektakle:

– godz. 12:00 – spektakl „Wniebowianki”, Stowarzyszenie Pro-Czwórka, scen. i reż.: Magdalena Marek, choreogr.: Magdalena Faszcza
– godz. 13:00 – spektakl „Radosna opowieść” w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz

Przedstawienia odbywać będą się przy moście od strony al. Przyjaciół.

Startujemy o godz. 11.00 z parkingu od strony ul. Leśnej. Karty gry rozdawane będą do godz. 13.30.

Co? Piknik z Kłobukiem
Kiedy? 24 czerwca 2017
O której? Godz. 11.00-14.00
Gdzie? Ścieżka nad Jeziorem Długim


Wydarzenie stanowi kontynuację projektu „Antologia Warmińska”. Dofinansowano ze środków Gminy Olsztyn.

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl