Orientacja.pl
Home

Szukamy następców Grzegorza Mętlickiego

2017-06-14 13:40:36 (ost. akt: 2017-06-14 13:41:29)
Szukamy następców Grzegorza Mętlickiego

Autor zdjęcia: archiwum

20 czerwca o godz. 10:00 na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2 odbędzie się już czwarta edycja Turnieju piłki nożnej pod nazwą „Szukamy następców Grzegorza Mętlickiego”.

Wezmą w nim udział następujące drużyny: UKS Dwójka I, UKS Dwójka II, UKS Jedynka I, UKS Jedynka II, UKS Trójka oraz drużyna z Kaliningradu.

Celem turnieju jest upamiętnienie wybitnie uzdolnionego piłkarza Grzegorza Mętlickiego, absolwenta naszej szkoły, który zmarł tragicznie podczas meczu piłki nożnej. Poza tym, turniej stanie się świetną okazją do popularyzacji piłki nożnej wśród najmłodszych oraz do wyrabiania „zdrowych nawyków” podczas rywalizacji sportowej.

Wszystkich kibiców piłki nożnej serdecznie zapraszamy!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl