Orientacja.pl
Home

"Noc Kupały" - koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasie" i zakończenie roku kulturalnego MDK

2017-06-15 13:15:12 (ost. akt: 2017-06-15 13:17:30)
Noc Kupały - koncert Zespołu Pieśni i Tańca Podlasie i zakończenie roku kulturalnego MDK

Zapraszamy mieszkańców Działdowa na występy artystyczne związane z tradycją świętowania Nocy Kupały, według dawnych ludowych wierzeń - nocy magii i czarów.

Zobaczymy inscenizację taneczną bajki mazurskiej "Dziewczę z Działdowa" przygotowaną przez starsze grupy taneczne MDK oraz koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasie" - AWF Biała Podlaska.

Piątek 23 czerwca godz. 19.00, Park HDK ul.Wolności w Działdowie.

Studencki zespół folklorystyczny "Podlasie" jest ambasadorem kultury polskiej w kraju i za granicą, od 47 lat prezentuje i propaguje polski folklor, muzykę, pieśni i tańce, uczestniczy w festiwalach folklorystycznych na całym świecie. Występ tego zespołu będzie dla wszystkich wielką atrakcją.

Dzieci i młodzież z sekcji artystycznych Miejskiego Domu Kultury będą splatali wianki, pląsali w rytmie bębnów oraz szukali skarbu schowanego przez złe czarownice, odbiorą dyplomy i statuetki. Po koncercie zapraszamy na ognisko z kiełbaskami.

Miejski Dom KulturyPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl