Orientacja.pl
Home

Drugi Drift Meet w Bisztynku

2017-06-18 14:08:38 (ost. akt: 2017-07-02 09:01:19)
Drugi Drift Meet w Bisztynku

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Pierwszy Drift Meet w Bisztynku był ogromnym sukcesem organizacyjnym i frekwencyjnym. Miasteczko witało tak wielu gości, że były trudności z parkowaniem. Już 8 lipca od godz. 14 będzie można zobaczyć najlepszych drifterów ponownie. Atrakcji będzie więcej.

Zobacz także: Pierwszy Drift Meet w Bisztynku Pierwszy Drift Meet w Bisztynku - Tu było więcej ludzi jak na dożynkach! Nareszcie dzieje się coś innego niż zwykle - podsumowała pokaz driftingu w wykonaniu czołowych zawodników...
Po ogromnym sukcesie pierwszego Drift Meet w Bisztynku, zapraszamy na kolejną część. Malownicze miasteczko Bisztynek po raz drugi stanie się wojewódzką stolicą driftingu!

Drifting to dość młoda w Polsce dyscyplina motorsportu, która szturmem wdarła się na scenę.

Drift to technika jazdy pojazdem tylnonapędowym w kontrolowanym poślizgu. Łączy elementy show i motorsportu. Wymaga niebagatelnych umiejętności i odwagi.
Driftowanie dla wielu ludzi stało się stylem życia, pasją, która łączy. Właśnie tę pasję i tych ludzi chcemy ponownie przybliżyć organizując kolejną edycję Diift Meet – wydarzenie skupiające najlepszych drifterów w naszym województwie!

Dodatkowo udało nam się zaprosić wyjątkowego gościa, a jest nim Krystian P. "Ostry" czyli Ostry Stunt. To zdobywca wielu nagród w konkursach jazdy ekstremalnej. Zaprezentuje co można zrobić z motocyklem.

Kolejny punkt imprezy to Drift TAXI. Każdy będzie mógł wsiąść do samochodu i poczuć to na własnej skórze. Przejazd płatny: 20 zł za 2 okrążenia.

Niespodzianką będzie Drift GAMES! Program imprezy nie jest jeszcze zamkniety. Nie są wykluczone jeszcze inne atrakcje. Będziemy o tym na bieżąco informować.

Zapewniamy emocje, piknikową atmosferę i rodzinny klimat.Piknikowa atmosfera i rodzinny klimat. Tu nie może tu Ciebie zabraknąć!

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie od godziny 14:00, 8 lipca 2017r. – Bisztynek, Targowisko "Mój Rynek".

Organizatorzy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

To jest uproszczona, mobilna wersja serwisu Orientacja.pl. Zachęcamy do odwiedzenia także pełnej wersji serwisu Orientacja.pl, dostosowanej do różnej wielkości ekranów.

2017 © Orientacja.pl