Happysad i Cuba de Zoo na scenie uZdzicha

2013-03-13 19:07:14 (ost. akt: 2013-03-13 13:22:01)
Muzyka Ostróda, Przystań uZdzicha, ul. Słowackkiego 36 6 kwietnia 2013
Happysad i Cuba de Zoo na scenie uZdzicha

Autor zdjęcia: mat. organizatora

W kwietniu na scenie Tawerny uZdzicha (ul. Słowackiego 36) w Ostródzie wystąpi zespół happysad gościem specjalnym zespołu będzie ostródzki Cuba de Zoo.

happysad jest zespołem rockowym, założonym w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Muzyka happysad to regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami.

Zespół ma na koncie ponad 750 koncertów w całym kraju.

— Po obronie pracy magisterskiej miałem megadoła. Nie wiedziałem, co robić. Więc wypiłem szampana i poszedłem spać. Spałem trzy dni — mówi Jakub "Quka" Kawalec, wokalista i gitarzysta zespołu happysad, który niedawno koncertował w Olsztynie. Polecamy rozmowę - kliknij!

Cuba de Zoo. Zespół stanowi TRIO i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu „Rozkaz”. Na kolejnej płycie „Trucizna” planowanej na marzec 2013 zespół przedstawia materiał o wiele dojrzalszy zarówno pod względem muzycznym, jak i w warstwie tekstowej.

— Świadomie wróciłem z Poznania do Ostródy, bo żyje się tu prościej. Jadę z dziećmi do przedszkola siedem minut, a w Poznaniu jechałbym pewnie 40 — mówi Kuba Podolski, wokalista i frontman ostródzkiego zespołu Cuba de Zoo, którego utwory szturmują listy przebojów. Polecamy rozmowę - kliknij


happysad i Cuba de Zoo na scenie uZdzicha
6 kwietnia, Tawerna uZdzicha, ul. Słowackiego 36, Ostróda
start: 19.00
bilety: 40zł przedsprzedaż, 45zł w dniu koncertu (Sklep Muzyczny "Grześ", ul. Czarnieckiego 9a, rezerwacja mailowa g.art@poczta.onet.pl w tytule: happysad)

mat. organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB