Plener fotograficzny "O Świcie"

2013-04-10 18:34:57 (ost. akt: 2013-04-10 18:35:19)
W plenerze Olsztyn 13 kwietnia 2013 06:30
Plener fotograficzny O Świcie

Autor zdjęcia: Krzysztof Fedak

13 kwietnia 2013 r. o godz. 6.30 rozpocznie się w Olsztynie otwarty, uliczny plener fotograficzny „O Świcie”.

Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na uliczny plener fotograficzny. Początek pleneru zaplanowano na godzinę 6.30 w sobotę 13 kwietnia. Wyjątkowo wczesna pora będzie okazją do poznania prawdziwego oblicza miasta skąpanego w porannym świetle.

Uczestnicy pleneru po krótkich słowach wprowadzenia poświęconym zasadom kompozycji i technice fotografowania ruszą z ronda Gen. Bema w stronę dzielnicy Olsztyna zabudowanej starymi kamienicami, które w tych porannych godzinach oddają w pełni swój miejski charakter. Teren pleneru ograniczają ul. Partyzantów, Kościuszki, Piłsudskiego i 1 Maja. Będziemy poszukiwać zdarzeń, wyjątkowych scen i ujęć Olsztyna. Wszyscy będą mogli się przekonać, jak wielką rolę odgrywa w fotografii światło, które potrafi całkowicie zmienić oblicze miasta.

Plener ma charakter otwarty. Do wzięcia udziału zaproszeni są wszyscy pasjonaci fotografii niezależnie od wieku, czy też poziomu fotograficznych umiejętności. Aby wziąć udział w plenerze wystarczy wysłać na adres: wyrzykus@gmail.com wiadomość zatytułowaną „Poranny plener” zawierającą swoje zgłoszenie z imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem “Potwierdzam chęć udziału w otwartym plenerze fotograficznym Blur w dniu 13.04.2013 o godz. 6.30”.

Udział w plenerze jest bezpłatny. Spotykamy się na parkingu przed Starostwem Powiatowym o 6.30.

Szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące pleneru można znaleźć na fanpage’u Stowarzyszenia BLUR: http://www.facebook.com/blur.wmsf

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB