Zabawa - Zdrowie - Ekologia. Piknik w parku Jakubowo

2013-05-28 11:22:52 (ost. akt: 2013-06-11 09:36:37)
W plenerzeInne Olsztyn, park Jakubowo 15 czerwca 2013
Zabawa - Zdrowie - Ekologia. Piknik w parku Jakubowo

Wojewódzki Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zapraszają do udziału w pikniku, który odbędzie się 15 czerwca 2013 roku.

W 2013 roku mija 20 lat od utworzenia wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Ten unikalny w skali światowej system ochrony środowiska od początku istnienia skutecznie wspiera proekologiczne inicjatywy, których efektem jest zarówno mierzalna poprawa jakości naszego otoczenia, jak i zauważalny wzrost pożądanych postaw społecznych podyktowanych coraz bardziej świadomą troską o przyrodę.

W związku z tym, w sobotę 15 czerwca 2013 roku, w parku Jakubowo przy CEiIK-u odbędzie się piknik poświęcony podsumowaniu 20 lat funkcjonowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie. Impreza odbywać się będzie w godz. 10.00-16.00 pod hasłem „Zabawa - Zdrowie - Ekologia".

W programie przewidziano konkursy z nagrodami, gry i zabawy oraz moc atrakcji i niespodzianek. Wystąpią także Zespół Wokalny Sukces z Mrągowa, Teatralna Grupa Cyrkowa Art.Circus, zespoły Stare Drobne Małże i Czerwony Tulipan. Wstęp wolny.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zatorze #1114634 | 81.190.*.* 15 cze 2013 19:48

    Zachowanie zespołu Czerwony Tulipan było skandaliczne, nagle coś się im nie spodobało w czasie grania koncertu, widać że się pokłócili z organizatorami, zeszli ze sceny "od tak" mówiąc aha przerywamy koncert i ani żegnam ani nic do ludzi którzy przyszli na koncert. Bardzo brzydkie zachowanie zespołu, bez wyjaśnienia sytuacji, bez pożegnania. Organizator też widać nie wiedział co powiedzieć, Pani prowadząca obserwowała wszystko z boku i też się nie odezwała. Impreza zakończona dużo przed czasem. Zero szacunku dla ludzi którzy tam specjalnie dotarli...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz