Czerwone Gitary i Agnieszka Babicz. Złap bilet na koncert!

2013-06-05 07:44:00 (ost. akt: 2013-06-04 13:23:48)
Czerwone Gitary i Agnieszka Babicz. Złap bilet na koncert!

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak/Archiwum

Masz ochotę na wyjątkowy wieczór? Mamy dla Ciebie propozycję: wystarczy jeden sms, a możesz zdobyć bilet na niezapomniany koncert. Powodzenia!

Jak co tydzień mamy dla Was wejściówki na najbliższe koncerty. Tym razem zapraszamy na wyjątkowy koncert Czerwonych Gitar. Zespół wystąpi już w piątek w Auditorium Maximum w Olsztynie. W niedzielę w tym samym miejscu odbędzie się recital Agnieszki Babicz. Artystka zaprezentuje wspomnieniowy koncert z repertuarem Anny German.

Aby zdobyć bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończ wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... SMS należy wysłać pod numer 7248 w treści wpisując kod przypisany imprezie (przykład go.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś do godz. 20.


Czerwone Gitary w Olsztynie
7 czerwca o godz. 20 w Auli Auditorium Maximum odbędzie się wyjątkowy koncert Czerwonych Gitar. Podczas dwugodzinnego koncertu nie zabraknie największych przebojów zespołu. >>> Więcej o koncercie

Mamy 10 pojedynczych zaproszeń!
Pod nr 7248 wyślij sms o treści go.imp1.x (gdzie x to uzasadnienie)

"Wędrująca Eurydyka". Wspomnienie o Annie German
Wspomnienie o Annie German w recitalu Agnieszki Babicz. W niedzielę, 9 czerwca, artystka wystąpi z koncertem "Wędrująca Eurydyka" w Audytorium Maximum w Olsztynie przy al. Wojska Polskiego 13, o godz. 16. >>> Więcej o koncercie

Mamy 5 pojedynczych!
Pod nr 7248 wyślij sms o treści go.imp2.x (gdzie x to uzasadnienie)

Uwaga! Na recital Agnieszki Babicz będzie można zdobyć także bilety w czwartek i piątek. Zajrzyjcie na www.orientacja.pl!

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. c #1104318 | 79.187.*.* 5 cze 2013 09:48

    1 czerwony gitar,ze starego składu hi hi

    ! - + odpowiedz na ten komentarz