"Miniaturowe Ogródki" w BWA w Olsztynie

2013-06-11 22:32:50 (ost. akt: 2013-06-11 10:42:40)
Inne Olsztyn, BWA Galeria Sztuki, al. Piłsudskiego 38 15 czerwca 2013

W sobotę, 15 czerwca, w godz. 11:00 - 13:00 w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie odbędą się warsztaty plastyczno- konstruktorskie "Miniaturowe Ogródki"

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie zaprasza na warsztat plastyczny, podczas którego każdy z przybyłych, zarówno dzieci jak i dorosłych, będzie mógł samodzielnie stworzyć własny miniaturowy ogródek.

Budulec można przynieść ze sobą, jednak BWA zapewni pewną ilość materiałów. Budować będziemy przede wszystkim z materiałów z odzysku- plastikowych opakowań, nakrętek, sznurka i drutu, nietypowych naczyń czy tektury. Będzie też ziemia, nasiona różnych roślin i woda- wszystko, czego potrzeba do stworzenia prawdziwego ogrodu. Wspólna zabawa polegać ma na wymyślaniu i budowaniu wymarzonych obiektów.

Warsztaty „Miniaturowe Ogródki” mają być okazją do spotkania, rozmowy i poszukiwania niecodziennych rozwiązań konstruktorskich w duchu DIY (Do It Yourself) Nie trzeba do tego wyjątkowych uzdolnień plastycznych. Wykonane podczas warsztatów ogródki będzie zabrać ze sobą do domu, aby je następnie pielęgnować i śledzić postępujące efekty swojej pracy. Miniaturowe ogródki będą rosnąć na naszych parapetach, biurkach, szafkach, dając choćby namiastkę kontaktu z naturą w samym centrum miasta.

Prowadzenie: Joanna Tekla Woźniak
Sala Kameralna BWA Galeria Sztuki
Galeria Sztuki Współczesnej BWA , al. Marsz. J. Piłsudskiego 38


Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: (89) 527 94 66.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB