Spotkanie z Katarzyną Enerlich

2013-06-11 20:28:26 (ost. akt: 2013-06-11 15:34:37)
Kultura Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych,... 13 czerwca 2013
Spotkanie z Katarzyną Enerlich

Autor zdjęcia: Jarosław Chojnacki

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Enerlich - pisarką, poetką i dziennikarką.

Katarzyna Enerlich to kobieta bez reszty zakochana w Mazurach i rodzinnym Mrągowie, w swoich książkach pokazuje cichy świat prowincji, który może być naprawdę dobrym miejscem do życia.

Oobecnie dziennikarka, poetka, kiedyś pracowała również w domu kultury, punkcie informacji turystycznej, urzędzie miasta, była opiekunką osób starszych, wystawiała swoje obrazy w toruńskim antykwariacie, chodziła na warsztaty z akwaforty, kurs informatyczny oraz kosmetyczny.

Wiary w to, że w marzeniach wszechświat potajemnie sprzyja, uczy się od Paula Coelho. Widzenia magii w małych miasteczkach – od Bruno Schulza i Marca Chagalla.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2013 roku o godz. 18.00 w kameralnej sali kinowej CEiIK (pierwsze piętro). Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Delikatność”.

źródło: CEiIK Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tt2 #1112524 | 83.18.*.* 13 cze 2013 21:02

    Pani Katarzyno, zakochałem się w Pani świecie, w Pani opowieściach i przepięknym zapachu Pani włosów...;) mam nadzieję spotkać jeszcze Panią-trochę przypadkowy słuchacz z Olsztyna, ale przecież nic nie dzieje się przypadkiem....ani rosół ani smażone małe rybki :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz