Przed nami wyjątkowy weekend. Już dziś zaplanuj sobie czas!

2013-06-14 07:05:00 (ost. akt: 2013-06-13 16:01:49)
Przed nami wyjątkowy weekend. Już dziś zaplanuj sobie czas!

Zapowiada się weekend jakiego chyba jeszcze w tym roku nie było! Przed nami koncerty, festyny, rozgrywki sportowe i imprezy plenerowe. A do tego piękna, słoneczna pogoda. Już dziś warto zaplanować sobie wolny czas. Sprawdźcie, co będzie się działo!

W Olsztynie weekend rozpocznie się ostrym brzmieniem w olsztyńskim amfiteatrze. Na scenie wystąpi Messa, D’Dorsh i Łydka Grubasa. Koncert „Ostro Zdrowo Rockowo” rozpocznie się o godzinie 18. Fanów motoryzacji zapraszamy natomiast w niedzielę na Dajtki, gdzie odbędzie się 19. Moto-Piknik. — W tym roku przygotowaliśmy różne oblicza motoryzacji, choć nie ukrywam, że najwięcej tematów krążyć będzie wokół sportu samochodowego — zachęca Leszek Malgrem z grupy Biker Olsztyn, organizator imprezy. Nikt, kogo kręcą kółka, na pewno nie będzie narzekał na brak atrakcji!

Atrakcje i niespodzianki dla całych rodzin przygotowali także organizatorzy Święta ul. Dąbrowszczaków. Będą konkursy, zawody, spektakle, pokazy i koncerty na dwóch scenach. W najbliższą sobotę i niedzielę nie może Was oczywiście zabraknąć na mniejszych festynach i piknikach. Ciekawych propozycji nie zabraknie również dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Szczegóły znajdziecie na stronie akcji Olsztyn. Aktywnie!

Atrakcyjnie zapowiada się także weekend w regionie. Zapraszamy m.in. na Dni Ornety 2013. Gwiazdą będzie Kasia Kowalska. W Piszu natomiast odbędzie się VII edycja imprezy "Krok Piskiego Stylu. Wszystkich imprez nie sposób wymienić. Sprawdźcie sami, co będzie się działo! Wystarczy zajrzeć do kalendarza na orientacja.pl. A poniżej przedstawiamy nasz subiektywny przewodnik imprezowy.


Messa, D’Dorsh, Łydka Grubasa, czyli "Ostro Zdrowo Rockowo!"
Dobra zabawa bez alkoholu i używek? Tak? Tak! Taka jest idea koncertów „Ostro Zdrowo Rockowo”. Na scenie: Messa, D’Dorsh i Łydka Grubasa.
Program imprezy: >>> Messa, D’Dorsh, Łydka Grubasa, czyli "Ostro Zdrowo Rockowo!"

Krok Piskiego Stylu
Krok Piskiego Stylu to impreza podczas której cztery elementy hip-hopu, czyli bboying, graffitii jam, streetball contest i koncerty połączą się w harmonijną całość. Na VII już edycję zapraszamy 14 i 15 czerwca do Pisza.
Program imprezy: >>> Krok Piskiego Stylu

Piknik w parku Jakubowo
W programie pikniku konkursy z nagrodami, gry i zabawy oraz moc atrakcji i niespodzianek. Wystąpią także Zespół Wokalny Sukces z Mrągowa, Teatralna Grupa Cyrkowa Art.Circus, zespoły Stare Drobne Małże i Czerwony Tulipan.
Program imprezy: >>> Zabawa - Zdrowie - Ekologia. Piknik w parku Jakubowo

Bezpieczni — ja, ty, my. Bezpieczne wakacje
Symulacja dachowania pojazdu, jazda samochodem rajdowym, pokaz służb ratowniczych i mecz - to tylko część atrakcji pikniku, który odbędzie się przy Szkole Podstawowej nr 18 w Olsztynie.
Program imprezy: >>> Bezpieczni — ja, ty, my. Bezpieczne wakacje

Gwiazdą Dni Ornety będzie Kasia Kowalska Dni Ornety z Kasią Kowalską
Gwiazdą tegorocznych Dni Ornety będzie Kasia Kowalska. Jej koncert zaplanowano na sobotę, 15 czerwca. Orneta w tym roku obchodzi 700-lecie istnienia.

Program imprezy: >>> Dni Ornety z Kasią Kowalską

VII Bitwa pod Heilsbergiem
Szczęk bagnetów, huk armat, wystrzały z broni. To właśnie czeka nas podczas rekonstrukcji jednej z największych bitew napoleońskich na terenie Polski. Prócz samej bitwy czeka nas mnóstwo atrakcji, m.in. zwiedzanie XIX-wiecznego obozu wojskowego i jarmark historyczny.
Program imprezy: >>> VII Bitwa pod Heilsbergiem

Święto ul. Dąbrowszczaków
16 czerwca jedna z najpiękniejszych ulic Olsztyna po raz kolejny rozbłyśnie, gwarantując wspaniałą zabawę wszystkim mieszkańcom miasta. Coś dla siebie znajdą dzieci i dorośli.
Program imprezy: >>> Święto ul. Dąbrowszczaków


Moto-Piknik No Limit w Olsztynie
Wielkie atrakcje ze świata motorsportu czekają na pasjonatów wszystkiego, co jeździ szybko i głośno. W niedzielę na olsztyńskich Dajtkach odbędzie się Moto-Piknik. Nikt, kogo kręcą kółka, nie powinien narzekać na niedosyt atrakcji.
Program imprezy: >>> Moto-Piknik No Limit w Olsztynie

Księżyc w Poetyce Pink Floyd. Spektakl pod kopułą planetarium
Olsztyńskie Planetarium oraz Pracownia Tańca PRYZMAT ponownie mają zaszczyt zaprosić na spektakl pod kopułą planetarium inspirowany płytą „The Dark Side Of The Moon” pt. „KSIĘŻYC W POETYCE PINK FLOYD”.
Program: >>> Księżyc w Poetyce Pink Floyd


Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. :) #1124767 | 83.24.*.* 25 cze 2013 16:52

    a w niedziele w Gietrzwałdzie o 20:00 boskie widowisko muzyczne :) zapraszamy na Błonia :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. jack 7744 #1113276 | 46.186.*.* 14 cze 2013 14:16

    czy moge być twoim przyjacielem , prosze

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)