Było ostro, było rockowo, było zdrowo!

2013-06-14 22:38:44 (ost. akt: 2013-06-15 10:37:54)
Było ostro, było rockowo, było zdrowo!

Autor zdjęcia: Radosław Sołyga

Bez alkoholu, bez awantur. W nadzwyczaj sympatycznej atmosferze przebiegała dwunasta edycja imprezy „Ostro Zdrowo Rockowo!”. Koncert w Amfiteatrze im. Czesława Niemena był przykładem na to, że czteropak piwa nie jest potrzebny, by się dobrze bawić.

Na olsztyńskiej scenie pojawiły się trzy zespoły: D'Dorsh, Messa i gwiazda wieczoru, czyli Łydka Grubasa. Już z daleka, gdy szło się uliczkami starówki na koncert, można było usłyszeć ostre, głośne granie.

Jako pierwsi, na estradzie pojawili się członkowie zespołu D'Dorsh, którego utwory inspirowane są klasyką rocka. Doskonale wywiązali się z zadania, którym było rozgrzanie publiczności. Pomogła im w tym słoneczna pogoda.

Kolejną grupą, która w szczególności zaprezentowała ostrego, melodyjnego rocka, była olsztyńska Messa. Co ciekawe, po raz pierwszy w swojej historii zagrali utwór z polskim wokalem. Dla cierpliwych fanów dobra informacja: wkrótce ukaże się debiutancki album.

Zespołem, który zaoferował najwięcej emocji, była Łydka Grubasa. Treść ich utworów wypełniona była kpiną i ironią, podlaną dawką pozytywnej energii. Już z daleka widać było, że są w świetnej formie.

Każda z grup zaprezentowała wysoki, równy poziom, ale najwięcej owacji uzyskała gwiazda wieczoru. Organizatorzy tegorocznej edycji koncertu, mającego na celu propagowanie zdrowego trybu życia i zabawy, mogą śmiało meldować wykonanie zadania.

Radosław Sołyga


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Morvis #1114930 | 46.169.*.* 16 cze 2013 08:39

  Szkoda, że nie wiedzą jak naprawdę było... Zwłaszcza w parku za sceną... Ale dzięki za świetne koncerciwo! Było ostro zdrowo no i... metalowo\rockowo ;)

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. smakosz #1114598 | 31.63.*.* 15 cze 2013 19:00

  Pewnie że nie potrzeba czteropaka jakichś gorzkich popłuczyn, żeby dobrze się bawić, normalnemu człowiekowi wystarczy jedno, ale dobre piwo regionalne...

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. fanka #1114456 | 81.190.*.* 15 cze 2013 15:09

  MESSA i ich basista Bartek -NAJWYŻSZA PÓŁKA !!!!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)