Dyskotekowy weekend w Eranova

2013-06-28 09:21:55 (ost. akt: 2013-06-28 09:27:31)
Inne Olsztyn, ERANOVA, ul. Obrońców Tobruku 3 29 czerwca 2013 - 30 czerwca 2013
Dyskotekowy weekend w Eranova

W sobotę, 29 czerwca, zaczynamy aktywny i kreatywny weekend w Eranova przy al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie.

— Zapraszamy wszystkich od godziny 16 na bezpłatne warsztaty taneczne Hip-Hop. To rodzaj tańca popularny szczególnie wśród młodzieży. Jednak każdy może spróbować swoich sił i przez godzinę poczuć się jak nastolatek — zaprasza Przemysław Hernik z Eranova.

A już o godzinie 17 warto nieco zmienić klimat i przestroić się na rytmy Dancehall. — To kolejne bezpłatne warsztaty, które poprowadzi Piotr Korpal. Ten gatunek zdobywa coraz więcej fanów, warto samemu sprawdzić dlaczego — mówi pan Przemysław.

Dodatkową zachętą do przyjścia z pewnością będzie fakt, że pierwszych 50 osób otrzyma upominki. Poza tym Piotr Mergalski, znany DJ, będzie na żywo miksował muzykę, pokaże także tajniki swojej pracy.

Kolejne emocje czekają młodzież już następnego dnia. W niedzielę, 30 czerwca, w związku z zakończeniem roku szkolnego Eranova przygotowała dla nich prawdziwą dyskotekę. Podobnie jak w sobotę, 50 pierwszych osób otrzyma upominki. Start o godzinie 18.

— Impreza potrwa do godz. 22. DJ będzie grał prawdziwą, fajną muzykę klubową. Posiadamy specjalnie przeznaczoną do tego typu imprez salę z profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i oczywiście laserami — zapewnia Przemysław Hernik.

Odpoczynek pomiędzy zabawą zapewnią pokazy taneczne przygotowane przez Progress Banda. Impreza jest bezalkoholowa, profesjonalna ochrona zapewni bezpieczeństwo. — Docelowa grupa wiekowa to 13-16 lat. Zapraszamy młodzież do zabawy w Eranova — zachęca Hernik.
nr

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB