Rockowa klasyka na scenie letniej


2013-07-11 10:06:57 (ost. akt: 2013-07-11 10:09:21)
Muzyka Kruklanki 27 lipca 2013
Rockowa klasyka na scenie letniej


Autor zdjęcia: Arch. GG

Utwory zespołu Dżem w wykonaniu amatorskich grup muzycznych Gminnego Ośrodka Kultury w Kruklankach złożą się na program "Dżemolady" - koncertu, który odbędzie się 27 lipca w Kruklankach.

Na scenie letniej GOK przy budynku ośrodka kultury, będzie można usłyszeć "Whisky" czy "Zapal świeczkę" w nowych aranżacjach muzyków amatorów a jednocześnie fanów grupy "Dżem".


— Z inicjatywą zorganizowania koncerty wystąpili członkowie naszego zespołu "My" — mówi Sławomir Zieliński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kruklankach. — Pomysł realizują wspólnie z pozostałymi naszymi zespołami: "Białe Kruki" i "No name".


Muzycy z Kruklanek planują zmierzyć się z twórczością artystów uważanych dziś za klasykę polskiego rocka. Bogata dyskografia zespołu daje ogromne możliwości przygotowania ciekawego wydarzenia muzycznego. 
W programie dwugodzinnego koncertu (początek godzina 18.) najgłośniejsze przeboje Dżemu, jak i te utwory mniej znane, które może nie zrobiły oszałamiającej kariery, ale wśród fanów mają mocną ugruntowaną pozycję. A jest z czego wybierać. Grupa Dżem w swoim repertuarze ma ponad 100 utworów. Oczywiście nie wszystkie usłyszymy na koncercie w Kruklankach, ale te najbardziej znane na pewno.


— Po koncercie "Dżemolady", podobnie jak na innych naszych imprezach, planujemy zabawę taneczną do północy. Zapraszamy i mieszkańców, i turystów — zachęca Sławomir Zieliński.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB