Kobiety wkroczyły w Novą Erę!

2013-07-21 21:58:26 (ost. akt: 2013-07-25 12:18:21)
Kobiety wkroczyły w Novą Erę!

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W natłoku codziennych zajęć często zapominamy zadbać o siebie, skupić się na swoim wyglądzie, samopoczuciu i kobiecości. Z pomocą zabieganym kobietą przychodzi Eranova, która postanowiła zorganizować cykl spotkań Nova Era Kobiet.

Pierwsze, które odbyło się w sobotę okazało się ogromnym sukcesem! W programie spotkania były m.in. pokazy i warsztaty z zakresu mody i urody, a nawet pozytywnego myślenia.

Nie zabrakło także rozmów z inspirującymi osobami, które dowiodły, że kobiecość to nie tylko uroda, ale i wnętrze. Gości powitała współtwórczyni Eranova i zanan tancerka Karolina Felska. – Miło widzieć tyle aktywnych i uśmiechniętych kobiet w jednym miejscu. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień pozwoli paniom zrelaksować się, ale także rozwinąć się w wielu dziedzinach. Naszym celem jest aby każda z was poczuła się piękna, dowartościowana i spełniona – mówi pani Karolina. Podczas rozmowy z współtwórczynią Eranova nie mogło zabraknąć tańca. Kto jak kto, ale pani Felska doskonale wie, że taniec to kwintesencja kobiecości.

– Taniec sprawia, że inaczej się poruszamy i zachowujemy. Dzięki niemu stajemy się pewne siebie, eliminujemy kompleksy i po prostu świetnie czujemy się w swoim ciele. Wielokrotnie byłam świadkiem tego jak zakompleksione kobiety nagle odkrywały w sobie boginie właśnie na parkiecie – opowiada Karolina Felska.

Uczestniczki spotkania mogły same się o tym przekonać podczas maratonu zumby i warsztatów Latino Solo. Jak im się podobało? – To był naprawdę świetny pomysł. Na pewno przyjdę na kolejne spotkanie. Dawno tak świetnie się nie bawiłam. Takie babskie dni są naprawdę potrzebne – uważa pani Aleksandra.

nr

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. . #1149199 | 83.13.*.* 22 lip 2013 10:48

    niektóre to fajne cizie. jest na czym oko zawiesić

    ! - + odpowiedz na ten komentarz