Festyny, koncerty, sport. Ponad tysiąc zdjęć. FOTORELACJE!

2013-07-22 08:40:04 (ost. akt: 2013-07-22 08:34:14)
Festyny, koncerty, sport. Ponad tysiąc zdjęć. FOTORELACJE!

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W ten weekend działo się naprawdę dużo. Byliśmy na kilkudziesięciu imprezach w całym regionie. Zobaczcie, nasze fotorelacje z imprez!

W weekend działo się naprawdę dużo. Byliśmy na koncertach w Olecku, Gołdapi czy Węgorzewie. Bawiliśmy się z naszymi czytelnikami na różnych festynach i spotkaniach. Braliśmy też udział w wydarzeniach sportowych. Takiego weekendu dawno nie było w naszym regionie!

Sprawdźcie, nasze fotorelacje z tych imprez. Zobaczcie, jak bawili się mieszkańcy naszego regionu. A może znajdziecie siebie na zdjęciach?!

Olsztyn: To druga taka fotografia w historii Olsztyna. Wspólne zdjęcie olsztyniaków wykonano na starówce z okazji 660-lecia miasta.


Olsztyn: To była prezentacja zespołu, ale inna niż zwykle. W niedzielę, 21 lipca, na nieużywanym od lat bocznym boisku obok stadionu przy al. Piłsudskiego odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Dzień ze Stomilem”.

Olecko: Na głównej scenie w centrum Olecka wystąpiły zespoły: Ziyo, Kobranocka, Tilt i Lady Pank. Nie brakowało innych atrakcji. Trzeci dzień Przystanku Olecko zdominowała muzyka reggae. Tego dnia wystąpili: Make Progress, Dubska i Jafia Namuel. Wieczór zakończył spektakl plenerowy „Janko Marzyciel” teatru „Hoc Loco”.Ełk: Blisko pół tysiąca zawodników, prawie 40 sztafet i kilkudziesięciu juniorów stanęło na starcie drugiej edycji BEKO Triathlon Ełk. Na Mazury przyjechała czołówka triathlonistów z Polski i zagranicy. Nie zabrakło medalistów triatlonowych imprez krajowych i międzynarodowych oraz amatorów tego sportu, którzy nie zajmują się nim profesjonalnie. W tym z Ełku.

Węgorzewo: Za nami dwa dni zabawy, do jakiej zaprosiła nas Gmina Węgorzewo. Były koncerty, kiermasz, konkursy dla dzieci, zlot pojazdów zabytkowych, turniej DJ-ów oraz pokaz sprzętu straży pożarnej i straży granicznej.


Bartoszyce: Znane i lubiane gwiazdy muzyki disco-polo: Magness, Mr Sebi, Mega Dance oraz zespół Masters wystąpiły na III Wakacyjna Gali Muzyki Disco-Polo w Bartoszycach.


Lidzbark Warmiński: W piątek w namiocie pod Wysoką Bramą w Lidzbarku Warmińskim wystąpiła Krystyna Stańko z zespołem. Gościnne zagrał też Sri Hanuraga z Indonezji.


Olsztyn: Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy w Olsztynie był organizatorem III Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Olsztyna. Impreza odbyła się 20 lipca, w sobotę, w samo południe.

Kurzętnik: Dni Gminy Kurzętnik. Pierwszy dzień poświecono sportowi i rozrywce. W niedzielę, obchody miały charakter religijny.


Olsztyn: Słoneczna i wietrzna pogoda ucieszyła w ten weekend szczególnie miłośników żeglarstwa. Od soboty do niedzieli na Jeziorze Krzywym odbywały się eliminacje do Pucharu Polski Jachtów Kabinowych oraz kolejna odsłona regat o Żeglarski Puchar Olsztyna.


Lubawa: Już po raz szósty w Lubawie odbyła się impreza pn. "Przegląd Zespołów Śpiewaczych", podczas której wystąpiły grupy seniorskie grające biesiadną i regionalną muzykę.


Rożyńsk Wielki: Męski zespół chorałowy "Schola Floriana" z Austrii wystąpił dziś (21 lipca) w neogotyckim kościele św. Szczepana w Rożyńsku Wielkim. Był to trzeci koncert w ramach V. edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.


W niedzielę (21 lipca) na działdowskim rynku odbyło się trzecie spotkanie w ramach powiatowych wieczorów poezji. Aktorka Katarzyna Dąbrowska wraz z poetą Krzysztofem Tabaczką prezentowała jego twórczość . Zdjęcia.


Bartąg: Wyścig kajakowy, piłowanie drewna na czas, konkursy i niespodzianki dla dzieci - tak wyglądał Festyn Rodzinny w Bartągu, który w sobotę rozpoczął się na osuszonym bartąskim boisku.

Bartoszyce: "Historia uczy, smakuje i bawi" - to hasło tegorocznych zajęć odbywających się w świetlicy wiejskiej w Krawczykach gm. Bartoszyce w dniach 08. 07. - 19. 07.W zajęciach uczestniczyło 23 dzieci nie tylko z Krawczyk, ale również z Plęs i Osieki.


Gołdap: Dwudzieste, jubileuszowe "Dni Gołdapi" już za nami. Tym razem impreza była tylko dwudniowa, ponieważ Dom Kultury, z którego budżetu jest ona finansowana, oszczędza pieniądze na zakup projektora 3D do gołdapskiego kina.


Tagi: Weekend

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ... #1149224 | 89.229.*.* 22 lip 2013 11:18

    Chyba celowo pominięto Kętrzyn bo to u nas była impreza w której uczetniczyli Krajowi Chodowcy Koni oraz była część artystyczna i woltyżerka.(coś niesamowitego)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz