Freestylowe Szczytno. Na scenie DonGURALesko oraz Łona & Webber

2013-07-25 12:38:34 (ost. akt: 2013-07-25 14:30:29)
Muzyka Szczytno 26 lipca 2013 - 28 lipca 2013
Freestylowe Szczytno. Na scenie DonGURALesko oraz Łona & Webber

Autor zdjęcia: Marlena Stęcel - Prekiel

Ponad dziesięć dyscyplin sportowych - głównie ekstremalnych, do tego pokazy i koncerty z udziałem gwiazd muzyki młodzieżowej – to atrakcje tegorocznego Freestyle City Piknik, który odbędzie się w Szczytnie w ostatni weekend lipca.

Przed nami trzy dni ekstremalnych doznań, podczas których nasze miasto zamieni się w stolicę freestylu. Na piątek 26 lipca zaplanowano kilkugodzinne Beach Party z udziałem znanych DJ'ów. Podczas zabawy będzie można poślizgać się na desce hawajskiej po jeziorze, wziąć udział w turnieju koszykówki ulicznej, oraz rowerowych skokach do wody. Ponadto odbędzie się turniej piłkarski – Football Nocą. Główną piątkową atrakcją będzie nocny pokaz flyboardu na Jeziorze Domowym Dużym.

W sobotę adrenalina buzować będzie już od samego rana. Break Dance, Pump Track Jam i przejazdy na desce to tylko niektóre z dyscyplin przewidzianych na ten dzień. Ponadto mistrzostwa w indiace, turniej siatkówki plażowej z udziałem wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce siatkowej Pawła Papke i pokazy wyczynów kaskaderskich, tzw. stuntu motocyklowego. Przez cały dzień czynna będzie strefa sztuki ulicznej, gdzie będzie można zobaczyć różne formy teatralne, a także graficiarzy i rzeźbiarzy przy pracy. Dodatkową atrakcją będzie park rozrywki aktywnej, gdzie każdy niezależnie od wieku będzie mógł poczuć sportową rywalizację. Sobotni wieczór upłynie pod znakiem koncertów. Na scenie pojawi się DonGURALesko oraz Łona & Webber. Jako support wystąpi szczycieński AeS.

Tegoroczny Freestyle City Piknik zakończą niedzielne zawody Dirt Jumping MTB-BMX. Na trzech specjalnie usypanych hopkach niezwykle widowiskowe ewolucje wykonywać będą najlepsi Polscy rowerzyści. Podczas zawodów zagra rockowy zespół Deyacoda. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie wydarzenia www.fcszczytno.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. swojak #1152543 | 79.191.*.* 25 lip 2013 16:32

    W poprzednim roku było świetnie - coś dla najmłodszych i nieco starszych :-) Tym razem impreza się rozrosła, więc na pewno będzie jeszcze ciekawiej!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz