Joga dobra na każdą pogodę. Zdjęcia!

2013-07-28 16:37:34 (ost. akt: 2013-07-28 17:52:40)
Joga dobra na każdą pogodę. Zdjęcia!

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

W upały najlepiej jest położyć się plackiem na plaży? Oczywiście, że nie! Znamy lepsze sposoby na spędzenie letniego popołudnia. Choćby jogę. A jak się okazało naszą opinię podziela wiele osób.

W niedzielę na zajęciach jogi z „Olsztyn. Aktywnie!” nie zabrakło osób, które preferują czynny wypoczynek.

– Joga doskonale mnie wycisza, a jednocześnie czuję, że moje ciało jest w coraz lepszej formie. Dawniej wydawało mi się, że joga jest bardzo skomplikowana i wymaga wiele wysiłku. Nic bardziej mylnego. Zajęcia są przyjemne i dla każdego – mówi pani Anna, jedna z uczestniczek zajęć.

Joga to w ostatnich latach jedna z najmodniejszych form ćwiczeń fizycznych. Treningi skupiają się nie tylko na fizycznej stronie człowieka, ale także na psychice. Zajęcia z jogi poprawiają także kondycję i rzeźbią sylwetkę, a może w nich uczestniczyć każdy!

Nie miałeś jeszcze okazji spróbować? Nic straconego, kolejne zajęcia 1 września o godz. 11 w olsztyńskim Parku Jakubowo.
nr


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zofia #1155421 | 83.13.*.* 29 lip 2013 09:25

    Pod płaszczem wyciszenia ( komu nie jest ono potrzebne?) oraz sprawności fizycznej ( któż nie chciałby być zwinny jak "akrobata" ) następuje przesączanie duchowości i ideologii, które obce są naszej kulturze chrześcijańskiej najogólniej mówiąc..... W natłoku spraw codziennych i pogoni za szczęściem łato o nieszczęście.... bądźmy czujni....zanim nie jest za późno.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz