Zapraszamy na Arena Xtreme Show

2013-08-05 02:00:00 (ost. akt: 2013-08-02 13:30:42)
Inne Ostróda 9 sierpnia 2013 - 10 sierpnia 2013
Zapraszamy na Arena Xtreme Show

Mocne wrażenia to mało powiedziane, bo to co odbędzie się w Arenie Ostróda w dniach 9-10 sierpnia będzie bez wątpienia jednym z najbardziej ekstremalnych wydarzeń w kraju. Mowa o Arena Xtreme Show, imprezie w ramach, której spotkają się wszystkie branże związane z aktywnym sposobem spędzania czasu.

- Skoki na bungee, paintball, stunt, loty balonem, pokaz oklejania samochodów, wystawa broni - to tylko niektóre atrakcje jakie odbędą się w trakcie Arena Xtreme Show – mówi Adrian Kwiatkowski, manager projektu. - Nie zabraknie także konkursów, w ramach których do wygrania będą m.in. vouchery na szkolenia nurkowe, kurtki i sprzęt motocyklowy.

Organizatorzy nie zapomnieli o wielbicielach jednośladów. W czasie Arena Xtreme Show odbędzie się zlot motocyklowy. Dla chętnych będzie możliwość noclegu na polu namiotowym, strzeżony parking.

A jeśli zabawa, to na całego. W piątek odbędzie się konkurs dla młodych dj-ów „Arena DJ’s Set”, a oficjalne afterparty będzie miało miejsce w klubie King Pin. W sobotę w trakcie imprezy zagrają zespoły: Łydka Grubasa oraz Wolf & The Motherfuckers.
Przez dwa dni trwania imprezy od czerwonych koszar do Areny Ostróda kursować będą żółte, elektryczne eko-busy WARMIA BUS.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie internetowej www.facebook.com/ArenaXtremeShow