Najpierw pamiątkowe zdjęcie, a potem prosto na piknik

2013-08-23 17:40:07 (ost. akt: 2013-09-03 11:59:50)
Najpierw pamiątkowe zdjęcie, a potem prosto na piknik

Autor zdjęcia: Aleksander Bartnikowski

Przy okazji jutrzejszego Rodzinnego Pikniku nad Jeziorem Długim odbędzie się m.in. Wakacyjna Parada Rowerowa. Zorganizuje ją Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Młyn i Urząd Miasta. — Zapraszamy osoby w każdym wieku — zachęca Mirosław Arczak, prezes stowarzyszenia Młyn.

Rowerzyści spotkają się punktualnie o godz. 13 przy scenie staromiejskiej. Po oficjalnym powitaniu miłośnicy jednośladów przejadą na ul. Gazety Olsztyńskiej. A tam czekać będzie pierwsza z niespodzianek — zostanie wykonane pamiątkowa fotografia wszystkich uczestników wakacyjnej parady. Po krótkiej sesji zdjęciowej rowerzyści znowu wsiądą na swoje jednoślady i pojadą w kierunku Jeziora Długiego, nad którym odbędzie się rodzinny piknik. Planowany przyjazd na metę planowany jest kilkanaście minut przed godz. 14. — Bo chcemy oczywiście zdążyć na otwarcie pikniku przez prezydenta Olsztyna — wyjaśnia z uśmiechem Mirosław Arczak.
W trakcie Parady rowerzyści otrzymają od organizatorów odblaskowe oraz pamiątkowe plakietki, czyli tzw. szprychówki. Te jednocześnie będą losami na loterię, której rozstrzygnięcie rozpocznie się ok. godz. 17.15 na scenie głównej Pikniku przy ul. Leśnej.

Ponadto każdy rowerzysta, który weźmie udział w paradzie, otrzyma Aktywną Kartę umożliwiającą pełne korzystanie z piknikowych atrakcji. Dzięki karcie będzie można także wziąć udział w zabawie z atrakcyjnymi nagrodami. Przypomnijmy, żeby wziąć udział w konkursie, trzeba zebrać minimum 10 pieczątek. Te będzie można zdobyć za udział w animacjach. Każdy, kto wrzuci karty do urny przy scenie, weźmie udział w losowaniu nagród, które odbędzie się ok. godz. 17.45. Prawie pięćset osób z wypełnioną kartą i pieczątkami otrzyma dodatkowo poczęstunek z grilla. Aktywne Karty, które będą rozdawane podczas pikniku, znajdziecie również w jutrzejszym wydaniu „Gazety Olsztyńskiej”.

Udział w Wakacyjnej Paradzie Rowerowej jest oczywiście bezpłatny.

mp

https://m.wm.pl/2013/03/z0/olimp-142522.jpg

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bob #1179506 | 88.156.*.* 23 sie 2013 22:51

    kiedy zostaną załatane dziury na Leśnej?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. jG #1179413 | 83.9.*.* 23 sie 2013 20:41

    Uwaga !!! cała ta impreza jest AGITACJĄ WYBORCZA nie dajcie się zwieść nagrodami i piknikiem

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)