Jesień z przytupem. Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią w Olsztynie

2013-09-26 11:35:00 (ost. akt: 2013-09-26 11:57:49)
Muzyka Olsztyn 1 października 2013 - 31 października 2013
Jesień z przytupem. Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią w Olsztynie

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Olsztyn zaczyna jesień z pompą! Tylu gwiazd w ciągu jednego miesiąca dawno u nas nie było. Zobaczcie, kogo będzie można zobaczyć w październiku w olsztyńskich klubach.

Nowy AnderGrant, ul. Kołobrzeska32

W klubie Nowy Andergrant koncertowy październik rozpocznie występ Kajmana, Bezczela i Rovera. Koncert odbędzie się w piątek 4 października. Dzień później wystąpią: Drown my day, Gortal, Trauma, Antigama, Feto in fetus. W poniedziałek (7 października) na scenie w Andergrancie zagrają Grai i Radogost.

W czwartek (10 października) olsztyniacy będą mogli posłuchać Vervraxa i Monolitu. W piątek (11 października) pobawimy się przy muzyce kultowej już kapeli - happysad. W sobotę (12 października) zagrają Blindead i TFN.

Kolejny koncert rozpocznie długą serię imprez. Najpierw 16 października wystąppi znany Mesajah, dzień później zagra Irena, w piątek (18 października) zaśpiewają Bracia Figo Fagot, w sobotę zabrzmi muzyka Comy, a koncertowy weekend mocnym brzmieniem zamknie zespół Acid Drinkers.

W październiku wystąpią jeszcze Soniamiki, Medium, olsztyńska Łydka Grubasa (25 października), Słoń i Maelo Reggae Rockers (27 października).

Clava Manum, ul. Żołnierska 14 B

W czwartek (10 października) wystąpi zespół Offensywa. Dzień później zagra Wolna Grupa Bukowina. W piątek (18 października) z okazji 25-lecia zespołu wystąpi Mietek Fiolk, a w czwartek (24 października) Roda Tognona.

8 listopada na scenie zaprezentuje się Kamp. 15 listopada odbędzie się wyjątkowy koncert. Olsztyńska grupa Fade Out da ostatni, pożegnalny koncert.

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1Październik w CEiIKu rozpocznie (4 października) koncert Mirosława Czyżykiewicza z zespołem Kameleon. Dzień później swoją muzykę zaczaruje młody Dawid Podsiadło.

12 października odbędzie się koncert pamięci Marka Grechuty "Teatr to dziwny". W środę (23 października) na scenie wystąpi Kestutis Vaiginis Quarter. Październik zakończy występ utalentowanego Fismolla (30 października).

Na początku listopada w CEiIKu będziemy mogli wysłuchać Domowych Melodii i Anity Lipnickiej.

Szczegółowe informacje o wszystkich koncertach już wkrótce znajdziecie na >>> orientacja.pl

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Łukasz #1205500 | 81.190.*.* 26 wrz 2013 18:06

    o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa!!! ale przytup!! normalnie tyle tego że nie ogarniam!! wooooowwwwww!!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Adam #1205427 | 81.190.*.* 26 wrz 2013 15:58

    Letnią porą można posłuchać na osiedlowych wywiejówkach (scena otwarta, "się niesie") bandów: "Dress&Beer" , "Teen Idiots", "Stupid Pink Girls". Jesienią pojawiają się "Białe Kozaczki" i "Młode Żule-Kaptury". Zimą - scena zamiera, by wraz z nastaniem wiosny uwolnić zmrożony popiwny mocz i ściągnąć wymienione wcześniej sławy na powrót. I dają czadu (choć tylko sami wiedzą, o czym rżą). A gdy już puszczą ostatniego bąka przez osiedlowy mikrofon, idą spać, by odpocząć do następnego koncertu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz