Kontrowersyjny Bracia Figo Fagot wystąpią w Olsztynie

2013-10-09 20:22:52 (ost. akt: 2013-10-09 15:18:06)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 18 października 2013 20:00
Kontrowersyjny Bracia Figo Fagot wystąpią w Olsztynie

W piątek (18 października) w klubie Nowy Andergrant wystąpi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny duet w Polsce - Bracia Figo Fagot.

Będzie to koncert promujący nową płytę zespołu Bracia Figo Fagot.Ponad 10 lat przygotowań w Jugosławii pod czujnym okiem Kapitana Bomby…morderczy trening instrumentalno-wokalny… 3 dni w studio. I jest efekt! Zgodnie z obietnicą Bracia Figo Fagot prezentują swój nowy album Eleganckie Chłopaki na wiosnę 2013 czyli w październiku. Na płycie poza znaną piątką przebojów wypuszczonych wcześniej do internetu melomani oraz entuzjaści muzyki odkryją siedem zupełnie nowych, ekscytujących utworów zaskakujących zarówno głębią muzyczną jak i tekstową.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii.

Gdziekolwiek się nie pojawią - pozostawiają po sobie niezapomniane wrażenia wyśmienitej zabawy. Miliony fanów w całej Polsce fanatycznie śledzą każdy ich koncert, wypowiedź, ruch. Nie ma się co dziwić, Bracia Figo Fagot, wypełnili na polskiej scenie muzycznej bardzo interesującą niszę – alternatywno - prześmiewczego disco polo.

Skład zespołu:
Figo - Fabian Barłoś (Piotr Połać) - vocal, teksty
Fagot - Szymon Filip Barłoś (Bartosz Walaszek) - keyboard, vocal, teksty
Bartosz Walaszek - jeden z założycieli amatorskiego zespołu filmowego ZF Skurcz, czego owocem jest pełnometrażowy film Bułgarski Pościkk, oraz założyciel zespołu GIT Produkcja, pod którego szyldem powstały kultowe dziś produkcje takie jak Wściekłe Pięści Węża i Sarnie Żniwo.

przedsprzedaż: 20 zł, w dzień koncertu 30 zł

przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)
oraz www.andergrant.com/bilety
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB