Agro-Power Mazury – rolnicze innowacje i moc atrakcji

2013-10-10 14:52:39 (ost. akt: 2013-10-18 09:53:13)
Inne Ostróda, Arena Ostróda, Grunwaldzka 55 18 października 2013 - 20 października 2013
Agro-Power Mazury – rolnicze innowacje i moc atrakcji

Autor zdjęcia: www. sxc .hu

Ostróda na trzy dni stanie się stolicą rolniczych innowacji. W dniach 18-20 października odbędą się targi Agro-Power Mazury, a do ostródzkiej Areny zjadą się wystawcy z całej Polski i nie tylko.

Podczas imprezy odbędą się prezentacje maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów i środków ochrony roślin, pasz, dodatków paszowych i wielu innych artykułów z branży rolniczej. W programie wydarzenia znajdują się także widowiskowe pokazy maszyn i technologii wykorzystywanych w rolnictwie, a także konkursy i inne atrakcje.

W programie Agro-Power Mazury przewidziano nie tylko liczne pokazy i prezentacje, ale też konferencje, na których swoją wiedzą dzielić się będą eksperci z różnych dziedzin. Główne tematy to wykorzystywanie środków unijnych w rolnictwie oraz odnawialne źródła energii i ich praktyczne zastosowanie. Specjaliści opowiedzą o budowie farm fotowoltaicznych, domach energooszczędnych i pasywnych oraz o ekonomicznym zarządzaniu oświetleniem. Będzie też można poznać bardziej praktyczne aspekty pracy na roli, np. jak wygląda uprawa bez pługa.

Podczas trzydniowej imprezy poza sporą porcją wiedzy i technologii odwiedzający znajdą też ciekawy program artystyczny. — Do obejrzenia będą między innymi zapierające dech w piersiach pokazy żonglerki artystycznej i akrobatyki powietrznej artystów znanych z telewizyjnego show „Mam Talent”. Pokazy kuchni molekularnej łączące zdobycze nauki ze sztuką gotowania. Wyjątkowe pokazy mody inspirowane darami ziemi z kreacjami świetnych polskich projektantów oraz wielka rywalizacja zabytkowych maszyn rolniczych ze zdobyczami najnowszej technologii — mówi Patrycja Woycicka, organizator Targów Agro-Power Mazury.
Anna Banaszkiewicz

Targi Agro-Power Mazury
Arena Ostróda
ul. Grunwaldzka 55, Ostróda
18, 19 października 2013 - w godz. 10-17
20 października 2013 - w godz. 10-16


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB