Międzynarodowy Dzień Mediacji konsultacje w Eranova

2013-10-15 11:52:18 (ost. akt: 2013-10-16 15:59:22) Artykuł sponsorowany
Inne Olsztyn, Eranova, Al. Obrońców Tobruku 3 17 października 2013
Międzynarodowy Dzień Mediacji konsultacje w Eranova

Eranova 17.10.2013 Obrońców Tobruku 3

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji, w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Mediacja czyni Cuda", ERANOVA zaprasza na konsultacje prowadzone przez specjalistów z Polskiego Centrum Mediacji.

Polskie Centrum Mediacji jest największym polskim stowarzyszeniem skupiającym mediatorów, którzy prowadzą mediacje z każdej dziedziny. Mediatorzy w swojej codziennej pracy widzą pozytywne efekty jakie mediacja daje osobom będących w sytuacji konfliktowej. Czasami jest to możliwość bycia wysłuchanym i wysłuchania (oddzielając emocje od problemu), innym razem polepszenie komunikacji, a bardzo często wypracowanie porozumienia i podpisanie ugody. Zapewne każdy z mediatorów mógłby też podać wiele przykładów konfliktów, które wydawały się nie do rozwiązania, a w trakcie mediacji strony, z pomocą mediatora, wypracowywały ugodę, a nawet przebaczały sobie. Będąc świadkami takich wydarzeń nie rzadko mówimy, że mediacja czyni cuda.

Mediacja jako forma rozwiązywania konfliktów zdobywa coraz większą popularność ale wciąż jeszcze zbyt dużo osób nie wie o niej nic. Ty możesz to zmienić!

O co chodzi w zasadach mediacji? Kiedy można ją stosować? Jak ona wygląda? Czy warto z niej skorzystać? Dla kogo jest mediacja?

Mediacja jest najtańszym i najskuteczniejszym sposobem rozwiązywania konfliktów, w którym obie strony odnoszą maksymalne korzyści.

Mediacja jest dobrowolna i poufna. Mediator jest bezstronny i neutralny.

Przyjdź do ERANOVA i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji specjalistów z Polskiego Centrum Mediacji. Informacji dotyczącej dostępności mediatorów szukaj na www.eranova.pl lub zadzwoń.

Recepcja
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl

Konsultacje odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 18.00-20.00. Jeżeli chcą się Państwo spotkać z mediatorem w innych godzinach prosimy o kontakt pod numerem 601-807-887.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB