Farben Lehre w Kętrzynie! Na scenie także Skowyt i Offensywa

2013-11-13 14:08:30 (ost. akt: 2013-11-26 08:48:09)
Muzyka Kętrzyn, City Club, ul. Lanca 3 23 listopada 2013
Farben Lehre w Kętrzynie! Na scenie także Skowyt i Offensywa

Autor zdjęcia: Gracjan Wink

Jedna z legend polskiej sceny punk przyjeżdża do Kętrzyna! Promocja „Kultury Troche...” wespół z City Clubem przygotowały wyjątkowo muzyczny listopad. Dwa tygodnie po grupie Cochise miasto gościć będzie Farben Lehre! Koncert odbędzie się w sobotę, 23 listopada, a płockiej formacji towarzyszyć będą zespoły Skowyt i Offensywa.

Zespół Farben Lehre powstał w 1986 roku w Płocku, a jego liderem od samego początku jest charyzmatyczny wokalista Wojtek Wojda. Przez lata całe grupa pracowała na swoją pozycję, w międzyczasie nagrywając kilka rewelacyjnie przyjętych albumów oraz prezentując się na niezliczonych festiwalach w Polsce i zagranicą. Zespół miał okazję dzielić scenę z takimi legendarnymi formacjami, jak: THE EXPLOITED, GBH, OI POLLOI i U.K.SUBS.

W 2004 roku grupa wyruszyła w trasę „PankRegeParty Tour 2004”, natomiast od 2005 roku Wojtek Wojda jest organizatorem, a zespół Farben Lehre gospodarzem inicjatywy pod nazwą „Punky Reggae Live”. Trasa koncertowa rokrocznie pojawia się w wielu miastach w całej Polsce. Obecnie zespół Farben Lehre promuje album „Achtung 2012” wydany przez firmę Lou & Rocket Records.

W towarzystwie Farben Lehre pojawią się dwie młode, ale już dobrze znane grupy: Offensywa ze Szczecina i warszawski Skowyt. Pierwsza grupa dobrze znana jest części publiczności oglądającej telewizyjne show Must Be The Music, natomiast stołeczny band dał się poznać nieco wcześniej albumem „Achtung Polen!”. Obie formacje zaprezentowały się podczas tegorocznego Przystanku Woodstock.
Marek Szymański

Szczegóły:
23 listopada, Kętrzyn – City Club
Początek koncertu: godz. 19:00.
Bilety w cenie 20 zł (*przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu), dostępne w City Clubie.
* - ilość biletów w przedsprzedaży ograniczona


Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Farben Lehre w Kętrzynie! #1251923 | 37.31.*.* 23 lis 2013 12:15

    a kogo to.....

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz