Burnin' Hearts w Vinylu

2013-11-29 16:30:42 (ost. akt: 2013-11-29 16:34:00)
Muzyka Olsztyn, Vinyl Pub, ul. Piastowska 4a 30 listopada 2013
Burnin' Hearts w Vinylu

30 listopada do Olsztyna wraca szajka Burnin' Hearts! Bezwstydni jak zawsze, zuchwali jak nigdy dotąd.


Czarek The Kid - podobno złamał tyle serc niewieścich, ile lat błąka się po tym świecie. Postrach wszystkich ojców, mężów i braci. Strzela (i śpiewa) bez ostrzeżenia.
Buffalo Andrew - chodzą słuchy, że w młodości zabił ponad cztery tysiące bizonów… gołymi rękami. Teraz częściej poluje na Żubrówkę. A rąk używa do szarpania strun i cudzych płaszczy.
Yoda Cassidy - jego specjalność to pociągi. Wszędzie jeździ ze swoim sześciostrunowcem, umilając towarzyszom podróż największymi hitami Dolly Parton. Ma przez to dożywotni zakaz korzystania z PKP, DB, SNCF i TGV.
Archie Dalton - po całym Dzikim Wschodzie krążą legendy o tym, co potrafi zrobić ze swoimi pałkami. Żaden z tych, którzy widzieli to na własne oczy, nigdy już nie przemówi.

Bezwstydni bandyci połączą siły ostatniego dnia miesiąca w pubie Vinyl. Od 20 będą serwować najdziksze i najprawdziwsze rockabilly. A ci, którzy przetrwają, zmierzą się w ostatecznej walce na parkiecie w rytmie rock and rollowych dźwięków. Nie sposób przewidzieć, czym skończy się ta noc. Wjazd: FREE!

MIEJSCE: VINYL PUB, PIASTOWSKA 4A, STARE MIASTO, OLSZTYN
DATA: 30.XI.
START: GODZ.20:00
WEJŚCIE: FREE


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB