Jarmark Wigilijny w Olsztynku

2013-12-10 13:20:54 (ost. akt: 2013-12-10 13:23:06)
Inne Olsztynek 15 grudnia 2013
Jarmark Wigilijny w Olsztynku

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Magia świąt! Któż mógłby się jej oprzeć? Najbliższą okazją by jej ulec będzie Jarmark Wigilijny w Olsztynku, który odbędzie się 15 grudnia 2013 roku w centrum miasta.

Jedną z głównych atrakcji Jarmarku będzie Kiermasz Świąteczny, który jest doskonała okazją do zrobienia przedświątecznych zakupów i wyboru odpowiedniej choinki. Nie zabraknie tradycyjnych wyrobów, przypraw, ziół, ozdób i dekoracji świątecznych, zabawek oraz słodyczy.

Organizatorzy przygotowali występy i koncerty. Wystąpią m.in. uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej w Olsztynku oraz Olsztynecki Chór Kameralny. Będzie można obejrzeć jasełka w wykonaniu przedszkolaków, pośpiewać kolędy wspólnie z uczniami olsztyneckich szkół i zobaczyć żywą szopkę. Każdy będzie mógł współtworzyć łańcuszek szczęścia. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na świąteczną szopkę oraz stroik. Jak co roku można liczyć na burmistrzowskie „co nieco”.

Ponadto Olsztynek odwiedzi również Święty Mikołaj, który oderwie się na moment od swoich obowiązków i stanie na czele olsztyneckiej parady. Odbierze przy tej okazji wszystkie napisane tego dnia listy od dzieci. Pokaże też swoje sanie, którymi rozwozi prezenty.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zzz #1266766 | 96.47.*.* 10 gru 2013 13:30

    Nie wiem czy wiecie ale od pewnego czasu jest możliwość lokalizowania telefonów... Tak więc nie będzie już problemem znaleźć telefon lub bliską osobę http://lokalizujemy.rox.pl/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz