L.A.S. i Beneficjenci Splendoru. Dwa składy w Andergrancie

2013-12-10 13:58:50 (ost. akt: 2013-12-10 14:18:35)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 15 grudnia 2013
L.A.S. i Beneficjenci Splendoru. Dwa składy w Andergrancie

Co dwa mocne składy, to nie jeden, dlatego 15 grudnia 2013 roku w AnderGrancie wystąpią połączone siły zespołów Jacka Lachowicza i Marcina Staniszewskiego. Zagra zatem L.A.S. i Beneficjenci Splendoru.

Beneficjenci Splendoru to zespół, który narodził się najpierw jako projekt solowy Marcina Staniszewskiego. W swoich piosenkach muzyk poruszał się na granicy poezji, chwytliwej popowej piosenki i elektronicznych eksperymentów. Wielu krytyków zwracało też uwagę na doskonałą warstwę tekstową, stawiając Staniszewskiego wśród najlepszych polskich tekściarzy młodego pokolenia.

W miarę nagrywania kolejnych piosenek pojawiali się gościnnie znajomi muzycy, aż w końcu pod koniec 2011 roku ostatecznie wykrystalizował się obecny, koncertujący skład, który do tej pory wystąpił m.in. na OFF Festivalu i Rymoliryktandzie (u boku L.U.C). Do tej pory zespół wydał dwie płyty – „Trendywaty chłopiec”, oraz „Tęczy Wybielacz”. W 2013 roku na rynku pojawił się kolejny album Beneficjentów –„Bóg, Honor, Mam Talent”.

L.A.S. to Lachowicz Audio System, czyli kolejny projekt znanego m.in. ze Ścianki i Jacka Lachowicza. L.A.S. – to kilka instrumentów, jeden głos zduplikowany w elektroniczny bukiet głosów. L.A.S. – to solominimalkoncertakt. L.A.S. – to słowa z muzyką czyli piosenki. Koncert promował będzie najnowszą EP-kę projektu – „Za lasem”.

15 grudnia 2013, Nowy AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Godz. 20.00
Bilety: 20 PLN – przedsprzedaż/ 25 PLN w dniu koncertu

Dostępne: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2) oraz www.andergrant.com/biletyKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB