Cuba de Zoo + AppleMint & Reshape uZdzicha

2013-12-13 12:26:25 (ost. akt: 2013-12-13 12:30:53)
Muzyka Ostróda, Tawerna uZdzicha, ul. Słowackiego 36 28 grudnia 2013
Cuba de Zoo + AppleMint & Reshape uZdzicha

Tawerna uZdzicha w Ostródzie zaprasza na koncert Koncert Cuba de Zoo + AppleMint & Reshape, który odbędzie się 28 grudnia 2013 r.

Cuba de Zoo. Zespół stanowi TRIO i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu „Rozkaz” oraz na kolejnej płycie „Trucizna”. Koncerty Cuba de Zoo to potężna dawka energii i szczera radość grania. 

AppleMint powstał w 2007 roku w skład którego wchodzą Baumi, Dziub i Kacper. Zespół gra szeroko pojęty punk rock, chociaż najbliżej mu do stylistyki zespołów skate i califfornijsko punkowych, na których, to zresztą wychował się każdy członek zespołu.

Niedługo po pierwszym koncercie na Rock Majówce 2008 w Morągu do składu dołączył Łukasz Niewiński, który współpracował z zespołem przez ponad 2 lata i razem z reszta zespołu nagrali aż 9 utworów demo, a także wystąpił z nimi na Union of rock Węgorzewo 2009, Ost rock Ostróda 2009(laureaci III miejsca), a także na festiwalu Kortofest 2010 na Olsztyńskich juwenaliach. Zespół występował z takimi grupami jak Dezerter, Apteka, Kryzys i The Cuffs, cały czas podnosząc sobie poprzeczkę zarówno muzycznie jak i wokalnie.

Reshape to pięciu pozytywnie pokręcono-poważnych młodych ludzi z dystansem do siebie, którzy kochają to, co robią. "Staramy się swoją muzyką na scenie, sali prób czy w domu za każdym razem oddać cząstkę siebie. Inspirując się takimi zespołami jak Parkway Drive, August Burns Red czy Materia i wiedząc, że kluczem do sukcesu jest ciężka praca, pokora, szczęście i przyjaźń, usiłujemy podążać obraną ścieżką w otoczeniu przyjaciół i samych siebie". To charakteryzuje RESHAPE.

Początkiem 2013 roku ukazał się singiel LIGHTS, a latem na światło dzienne wyszła debiutancka EP'ka pt. "Dreams, Hope, Happiness".

28 grudnia (sobota)
Ostróda, Tawerna uZdzicha, ul. Słowackiego 36
start: 20.00
bilety: 18zł (przedsprzedaż Sklep muzyczny Grześ) 25zł (w dniu koncertu)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB