Najlepsze weekendowe warsztaty taneczne w Olsztynie! Nie przegap takiej okazji!

2014-01-20 10:23:18 (ost. akt: 2014-01-20 10:24:38)
Inne Olsztyn, ERANOVA, Al. Obrońców Tobruku 3 26 stycznia 2014 10:00
Najlepsze weekendowe warsztaty taneczne w Olsztynie! Nie przegap takiej okazji!

Top Class to seria cyklicznych weekendowych warsztatów z najlepszymi instruktorami tańca w Polsce i nie tylko. Jeżeli kochasz tańczyć są to zajęcia właśnie dla Ciebie. W krótkim czasie rozwiniesz z nami swoje umiejętności nawet, jeśli nie bardzo wiesz, od czego zacząć.

Miejsce: ERANOVA, Al. Obrońców Tobruku 3
Czas: Niedziela 26.01.2014 start: godz. 10.00. Poziom zajęć jest otwarty, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Instruktorzy tej edycji to:

Artur Kuriata – znany z pierwszej odsłony warsztatów z cyklu TOP CLASS. Młody, ambitny i doświadczony tancerz hip-hop, new style .Artur ma na swoim koncie stypendium w Los Angeles gdzie miał okazje pracować z najsłynniejszymi choreografami gwiazd. Prowadził zajęcia w najlepszych szkołach tańca w Warszawie oraz warsztaty taneczne w wielu miejscach w Polsce. Współpracował z artystami przy pracy na scenie.

Julia Żytko - Tańczy od 6 roku życia gdzie swoje pierwsze kroki stawiała w Formacji Tańca Nowoczesnego " Klips" w której spędziła 12 lat. Wraz z formacją odniosła wiele sukcesów, liczne główne nagrody oraz wiele I miejsc na szczeblach ogólnopolskich jak i za granicami kraju. Szkoliła się w wielu technikach tanecznych m.in technika tańca jazzowego, modern, tańce charakterystyczne, taniec irlandzki, podstawy klasyki, disco dance, jednak jej techniką jest new age hip hop. Była półfinalistka 4 edycji programu "You Can Dance - po prostu tańcz!". Jej talent docenił sam Michał Piróg, który przyznał, że jest jego faworytką już od castingów. Jako młoda tancerka brała udział w paru projektach telewizyjnych m.in: Projekt Plaża czy Alle Zima, zawodach tanecznych m.in Rytm Ulicy. Brała udział w teledyskach oraz wielu występach z artystami na największych scenach w kraju Szkoli się u najlepszych choreografów na terenie całej Polski, bierze udział w warsztatach z choreografami z Los Angeles i nie tylko, również sama szkoli się i rozwija poza granicami kraju np.w Pineapple Dance Studio w Londynie. Jak sama mówi, taniec jest nieodłączną częścią jej życia i nigdy z niego nie zrezygnuje. Od ponad roku współpracuje z grupą taneczną Volt Agustina Eguroli, jest również instruktorem w EDS w Warszawie.

Zadzwoń i zapisz się już dziś! Jeżeli dokonasz płatności dziś lub jutro do końca dnia skorzystasz z MEGA PROMOCJI CENOWEJ! Zadzwoń i dowiedź się więcej!

Recepcja
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB