Muzyka w Obrazie w CEiIKu

2014-01-31 21:12:35 (ost. akt: 2014-01-31 13:35:51)
Muzyka Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych,... 7 lutego 2014
Muzyka w Obrazie w CEiIKu

7 lutego w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbędą się dwie imprezy – wystawa fotografii oraz koncert, inspirowany tematyką zdjęć. Podczas wernisażu 3 fotografików odbierze nagrody, przyznane w I Olsztyńskim Przeglądzie Fotografii.

Laureatami przeglądu zostali: Jacek Kowalski z Róźnowa – nagroda w kategorii Ziemia za cykl zdjęć z budowy; Michał Pieściuk z Olsztyna - nagroda w kategorii Przestrzeń za cykl zdjęć z przestrzeni miejskich autobusów; Anna Wojszel z Wipsowa - nagroda w kategorii Człowiek za cykl malarskiej interpretacji fotografowanych postaci. Na wystawie będzie można obejrzeć także zdjęcia innych autorów.

Po wernisażu zabrzmią I Olsztyńskie Koncerty „Muzyka w Obrazie”, podczas których do cyklu fotografii 9 autorów wybranych w konkursie muzyczny komentarz zagrają: Robert Kanaan (Gdańsk), Adam „Mr Smok” Bórkowski (Poznań) oraz inicjatorzy projektu Elżbieta i Andrzej „Andymian” Mierzyńscy (Olsztyn). Niecodzienne brzmienia zapewnią nowoczesne instrumenty: syntezatory.

Początek imprezy godz. 18 w piątek (7 lutego). Wstęp wolny.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB