Hiob w Olsztynie. Zapraszamy na wyjątkowy koncert!

2014-02-12 08:58:54 (ost. akt: 2014-02-12 09:05:08)
Muzyka Olsztyn, ERANOVA, ul. Obrońców Tobruku 3 16 lutego 2014
Hiob w Olsztynie. Zapraszamy na wyjątkowy koncert!

Już 16 lutego w Eranova wystąpi raper Hiob. Będą występy młodzieżowych składów tanecznych oraz support rapera Wiecznego.

HIOB - czyli doświadczony przez Boga. HIOB powstał na skutek tragicznego wydarzenia, jakim w grudniu 2010 stała się dla rodziny Tomka strata dziecka – od tej traumy to wszystko się zaczęło. Teraz na koncie ma wydaną płytę „Styl Południowo – Wschodni”, własny program muzyczny „Stereomania” w radiu nowohuckie.pl oraz poważne plany nagrania drugiej płyty. Tomek odnajduje się nie tylko w rapowaniu – nieobce jest mu reggae i hc. Ostatnio został ambasadorem Koncertu Debiuty 2014 – największego przedsięwzięcia na scenie chrześcijańskiego grania, które promuje scenę ludzi dzielących się wiarą przez muzykę.

Suport taneczny:

Młode Wilki Wataha, grupa istnieje od 2002 roku i działa w Kętrzyńskim Centrum Kultury. Zajmuje się stylem tańca – Breaking (Break Dance). Opiekunem grupy jest dyplomowany instruktor tańca: Piotr Frąckiewicz.

Najstarsi tancerze z grupy zajmują się tym stylem tańca już od dziesięciu lat. Dzięki czemu posiadają spora wiedzę i doświadczenie które sprawiło że grupa stała się profesjonalna pod względem pokazów jak i zawodów. Wilki Wataha – obecnie jedna z lepszych grup w Polsce, często uczestniczy na pokazach oraz zawodach ogólnopolskich jak i również poza granicami naszego kraju. Grupa wraz z Kętrzyńskim Centrum Kultury jest organizatorem BREAKMANI jednej z większych w Polsce imprez tanecznych skierowanych dla Bboys i Bgirls (osób tańczących Break Dance). Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się w 2008 i od tamtej pory z roku na rok impreza wypada coraz lepiej. Tancerze grupy angażują się również w wiele projektów organizowanych w naszym regionie. Koordynują, wspierają oraz pomagają przy organizacji imprez jak i warsztatów tanecznych.

Dzika Banda
Grupa ludzi, którzy zaczynali swoje występy pod nazwą Oldschoolowa Banda. Młodzi ludzie związani z Kętrzynem. Ekipa często bierze udział w tanecznych zmaganiach o zasięgu ogólnopolskim. Miała przyjemność prezentowania swoich umiejętności na wielu imprezach okolicznościowych podczas, których publiczność zawsze reagowała ogromnymi owacjami (ostatnio topowy team na Free Mind w Białymstoku).
Grupa zajmuje się tańcem: „Hip Hop” – Hip Hop Dance, który wywodzi się z rodziny styli ulicznych, takich jak: Brooklyn Rock, B-boying (BreakDance), Popping, Locking. W swoich choreografiach grupa często wykorzystuje wcześniej wspomniane style, przez co występy stają się bardziej ciekawe i zaskakujące.

CENA: 15 PLN
Eranova, Olsztyn, Al. Obrońców Tobruku 3
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl

Patronat medialny nad koncertem objął portal wiara.wm.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB