Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet

2014-03-04 11:47:14 (ost. akt: 2014-03-04 11:49:55)
Sport Iława, Królowej Jadwigi 6 6 marca 2014
Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet

Dzień Kobiet można spędzić tradycyjnie, ale można też spędzić go aktywnie. Drugi rok z rzędu tak właśnie będzie w Iławie. 6 marca, dwa dni przed wyjątkowym świętem wszystkich kobiet, panie – i to nie tylko z Iławy – będą mogły wziąć udział w marszu lub biegu wokół Małego Jezioraka.

Dystans, który wynosi 2,3 kilometra, pokonać będzie można na trzy sposoby: spacerem, truchtem oraz – jeśli pozwolą warunki atmosferyczne – także na rolkach. Trasa poprowadzona została przez samo centrum miasta, bulwarem wokół jeziora Mały Jeziorak.

Start i metę zaplanowano przy Galerii Handlowej „Jeziorak”. Na mecie czekać będą na nie kwiatki oraz zaproszenia do skorzystania z dodatkowych atrakcji na terenie galerii, gdzie przygotowane zostaną specjalne stoiska, na których zbadać będzie można między innymi poziom cukru czy uzyskać informacje dotyczące metod i technik samobadania piersi. Zaplanowano także pokaz samoobrony dla kobiet.

Start happeningu „Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet” zaplanowano na godzinę 17:00. Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Urząd Miasta Iławy oraz Fundacja Edukacji i Rozwoju.

Zapraszamy w czwartek 6 marca o godz. 17:00 przed Galerią Handlową "Jeziorak" w Iławie.

Tagi: bieg marsz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB