Złap bilet na koncert lub spektakl!

2014-03-06 07:22:00 (ost. akt: 2014-03-06 08:10:56)
Złap bilet na koncert lub spektakl!

Dziś mamy dla Was kolejną porcję biletów na wyjątkowe koncerty. Zapraszamy do klubu Andergrant, gdzie po raz kolejny zawitają Bracia Figo Fagot i Indios Bravos. W Kamienicy Naujacka MOK w ramach cyklu KOBIEtONY zobaczymy Dorotę Osińską. Mamy też niespodziankę dla wielbicieli komedii. Możecie zdobyć podwójne zaproszenia na spektakl "Histerie miłosne".

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy do czwartku do godz. 15 >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja

Figo Fagot po raz kolejny podbiją Olsztyn!

Nie udało ci się załapać na grudniowy koncert Braci Figo Fagot? Czekałeś na kolejną okazję, aby usłyszeć ich przeboje? To nie trwało długo. Zaledwie 3 miesiące po ostatnim koncercie Bracia powracają do Olsztyna na scenę w AnderGrancie. Nowy album "Eleganckie Chłopaki" zostanie zaprezentowany w olsztyńskim klubie przy ul. Kołobrzeskiej 32.

>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Rock, reggae i blues! Indios Bravos w Andergrancie

Indios Bravos z najnowszą płytą wystąpią w klubie AnderGrant (ul. Kołobrzeska 32) w sobotę, 8 marca, o godzinie 19.00.

>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Recital Doroty Osińskiej

Po suk­ce­sie w pro­gra­mie "The Voice of Po­land" Do­ro­ta Osiń­ska wraca ze swoją trze­cią już so­lo­wą płytą. Po "Idę" i "Ka­my­ku zie­lo­nym" album "Teraz" od­sła­nia ko­lej­ne mu­zycz­ne ob­li­cza Do­ro­ty, za­po­wia­da­jąc nowe ważne roz­działy w jej twór­czo­ści. Artystka wystąpi 6 marca (czwartek) o godz. 18.00 w sali kameralnej w Kamienicy Naujacka MOK w ramach odsłony cyklu KOBIEtONY.

>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert!
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Histerie miłosne na deskach filharmonii

"Histerie miłosne" to kolejny sprawdzony przebój sceniczny. Debiutancki spektakl odniósł brawurowy sukces na nowojorskim Broadwayu. Czy podobnie będzie w Olsztynie? Będziemy się mogli o tym przekonać 9 marca 2014 roku w Filharmonii Warmińsko- Mazurskiej.

>>> Więcej o spektaklu

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia!
Wyślij sms o treści ol.imp4.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.