Koncertowy marzec w Sowie: Kuśka Brothers i Jo & Lazy Fellow!

2014-03-11 10:42:36 (ost. akt: 2014-03-12 13:30:42)
MuzykaMuzyka Olsztyn, Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2a 15 marca 2014
Koncertowy marzec w Sowie: Kuśka Brothers i Jo & Lazy Fellow!

W marcu zapraszamy na dwa koncerty, na których nie może Was zabraknąć! W Sowie wystąpi dobrze znana grupa Kuśka Brothers, zaś bluesowo-folkowym brzmieniem uwiedzie Was Jo & Lazy Fellow.

KUŚKA BROTHERS po długiej przerwie wraca w olsztyńskie strony. 15 marca w Galerii Sowa dadzą Wam niesamowitą dawkę energii. Zaczynają o 20, a My zapraszamy Was już od 19, żebyście zdążyli wprawić się w KUŚKOWY NASTRÓJ!

A i jeszcze jedno!

SOWA ODWRACA PROPORCJE:
12 zł kosztuje bilet wszystkich "młodocianych", a za 10 zł wchodzą wszelkie "STARUCHY" - miejcie choć raz taniej :)))

Wejściówki kupicie w SOWIE oraz zarezerwujecie pod numerem 502 656 902. Do nabycia również przed wejściem na koncert, ale... LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA, więc śpieszcie się rezerwować miejsca, tak szybko znikają!

Kuśka Brothers
Zespół powstał w Olsztynie w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Muzyka formacji to bezpretensjonalny mix melodyjnego punk rocka, przewrotnych tekstów i szczerego scenicznego rozbisurmanienia.

Najmocniejszą stroną grupy są koncerty. Specyficzny klimat i kontakt z publicznością powodują, że występy KUŚKA BROTHERS to bardziej otwarte happeningi niż konwencjonalne koncerty rockowe: bez rozpiski, z dużym udziałem widowni i sporą dozą improwizacji. Między innymi dzięki temu Kuśka Brothers jest jedną z najpopularniejszych formacji funkcjonujących w nieoficjalnym obiegu muzycznym.

Zespół ma na koncie dwa albumy „Będzie gorzej...” (2006) i "Czy jest tu fajnie?" (2011). Planowane jest wydanie kolejnej płyty, jesienią 2014 r.

Obecnie zespół koncertuje po całym kraju, bawiąc, pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości deszczowych wieczorów.


JO & LAZY FELLOW

Jo & Lazy Fellow, 19.03.2014, godz 20.00
Bilety 20zł/25zł do nabycia - Sowa i Coffee Station (Prosta 18/22). Rezerwacja pod numerem: 502656902.


Jo & Lazy Fellow tworzą:
Joanna Knitter - vocal, acoustic guitar; Piotr Augustynowicz - electric & acoustic guitars; Krzystof Pomierski - bass; Piotr Góra - drums.

Dawno, dawno temu na jednej z ulic Bredy w Holandii grała na gitarze i śpiewała rudowłosa dziewczyna. W tym samym czasie, kilka przecznic dalej, na chleb zarabiali trzej mężczyźni. Wszyscy byli z Polski.
Któregoś dnia natknęli się na siebie i postanowili połączyć siły w muzyce, którą kochali najbardziej.

Taka jest historia Jo & Lazy Fellow. A co przyniosła przyszłość? Na pewno mnóstwo nastrojowych dźwięków z pogranicza folku i bluesa, dużo pozytywnej energii i moc niespodzianek...

Zapraszamy! Galeria Sowa, ul Zamkowa 2A, OlsztynKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB