Ostatni bieg Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury

2014-03-26 11:23:46 (ost. akt: 2014-03-26 11:25:32)
W plenerzeSport Olsztyn, jezioro Długie 29 marca 2014
Ostatni bieg Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury

Autor zdjęcia: mat. Organizatora

W sobotę (29.03) nad jeziorem Długim odbędą się ostatnie zawody w ramach cyklu Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury. Znamy już zwycięzcę klasyfikacji generalnej wśród mężczyzn. Jest nim Wojciech Kopeć. Rywalizacja pań będzie toczyć się do końca.

Jedyną zawodniczką z czołówki, która ukończyła 4 biegi i na dziś została sklasyfikowana jest Monika Jackiewicz. Szanse na wygraną mają także Martyna Konarzewska oraz Marta Barcewicz. Obie panie startowały dotąd 3 razy.

Cykl Grand Prix zBiegiemNatury składa się z 6 biegów na dystansie 5 km. Aby zostać sklasyfikowanym i wziąć udział w rozdaniu nagród (w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych) oraz dostać pamiątkowy medal, trzeba wystartować w co najmniej 4 biegach. Ostatni – 6 bieg nie jest jednak zamknięciem cyklu, bowiem oficjalne podsumowanie edycji odbędzie się podczas oddzielnej ceremonii zakończenia, o której organizatorzy poinformują podczas sobotniego biegu.

Internetowa rejestracja do biegu głównego trwa do końca dnia w środę (26.03). Dopisanie się do listy startowej będzie możliwe także w biurze zawodów.

Przed biegiem głównym odbędą się biegi dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Biegi dla młodszych biegaczy rozpoczną się o godz. 9:30. Start biegu głównego odbędzie się o 11:00.

Miasta uczestniczące w Grand Prix zBiegiemNatury 2013/14 to poza Olsztynem: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Szczegóły dotyczące akcji oraz zapisy na zawody znajdują się na stronie www.zBiegiemNatury.pl. Zachęcamy także do śledzenia profilu akcji na Facebooku – www.facebook.com/zBiegiemNatury.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB