Biesiadne ska Poparzonych Kawą Trzy

2014-04-01 09:09:25 (ost. akt: 2014-04-09 12:46:35)
Muzyka Klub Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn 11 kwietnia 2014
Biesiadne ska Poparzonych Kawą Trzy

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Już 11 kwietnia do klubu Andergrant zawita najbardziej zwariowana ekipa radiowców i dziennikarzy w Polsce! W skład zespołu Poparzeni Kawą Trzy wchodzą m.in. Wojciech Jagielski z Radia ZET i Roman Osica z RMF FM.

Poparzeni Kawą Trzy wrócili z nową płytą. „Wezmę cię”, to krążek z 11 utworami, których brzmienie niekiedy zaskoczy fanów zespołu. Na płycie znalazł się przebój „Byłaś dla mnie wszystkim”, który zdobywa listy przebojów w Polsce i za granicą. W rytm „biesiadnego ska” - jak członkowie grupy określają swą muzykę, opowiadają o „miłości i hulaszczym trybie życia”.

Zespół Poparzeni Kawą Trzy powstał w 2005 roku. Ma na swym koncie debiutancką płytę „Musculus cremaster”, a także festiwalowe sukcesy, m.in. nagrodę dziennikarzy Festiwalu Top Trendy 2011 w Sopocie, główną nagrodę festiwalu „Przebojem na antenę” 2011 oraz występ na dużej scenie podczas Przystanku Woodstock 2012 przed kilkusettysięczną publicznością.

W skład zespołu Poparzeni Kawą Trzy wchodzi siedem niezwykłych osobowości. Dyrektor Wampir, dziennikarze, reporter śledczy, biznesmeni, w tym jeden z klasycznym wykształceniem muzycznym oraz kościelny organista grający wszystko, nawet pieśni pogrzebowe: Wojciech Jagielski (Radio ZET - perkusja), Jacek Kret (puzon), Krzysztof Tomaszewski (trąbka), Marian Hilla (Eska Rock - saksofon), Krzysztof Zasada (RMF FM - gitara), Mariusz Gierszewski (Radio ZET - bas), Roman Osica (RMF FM - wokal, saksofon).

Materiały organizatora

Koncert Poparzeni Kawą Trzy
11 kwietnia 2014
Klub Nowy AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32 Olsztyn


Otwarcie klubu: 19:00
Start koncertu: 21:00
Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu do nabycia:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB