Molly Malone's wraca do Szczytna

2014-04-02 10:21:23 (ost. akt: 2014-04-02 10:25:23)
Muzyka Szczytno, pub Czad, ul. Kolejowa 1 11 kwietnia 2014
Molly Malone's wraca do Szczytna

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Mazurscy celtic/folk punk rockowcy z Giżycka zawitają ponownie do Szczytna. Tym razem Molly Malone's zagra w towarzystwie Ukrytej Strony Miasta. Obydwie grupy zawitają 11 kwietnia do pubu Czad.

Ubiegły rok był dla Molly Malone's bardzo udany. Promocja debiutanckiego albumu "Obłęd" to dziesiątki koncertów, oczywiście w doborowym towarzystwie. Dezerter, The Analogs, Farben Lehre, Raggafaya, Bednarek to tylko nieliczni wykonawcy, z którymi muzycy giżyckiego zespołu pojawiali się na krajowych scenach. W międzyczasie w 2013 roku grupa pojawiła się m.in. na Przystanku Woodstock, a także podczas Summer Riot Festival. Już w tym roku nasi folk punk rockersi zagrali na Vilniaus Gatvėse Festival w Wilnie oraz objechali rokroczną minitrasę z okazji Dnia Św. Patryka.

Molly Malone's w Szczytnie grali już w ubiegłym roku, dokładnie w kwietniu. Towarzyszył im wtedy zespół Ignorant z Ełku. Tym razem w roli supportu zagra Ukryta Strona Miasta. Koncert w Szczytnie będzie drugim wspólnym występem obu grup w niedługim czasie. Niedawno spotkały się one w Kętrzynie. Teraz jednak oprócz wspomnianych formacji pojawi się Dáša Fon Fľaša ze Słowacji. Jest to solowy projekt muzyka związanego wcześniej z takimi zespołami jak Brigada, Klemones czy Disident. Jego muzyka jest miksturą dźwięków określanych jako akustyczny-dirty-armageddon-country-folk-punk.

Przed koncertem odbędzie się projekcja filmu "Lost In Poland" dokumentującego trasę Dášy po Polsce.

11 kwietnia 2014r.
Szczytno, pub Czad, ul. Kolejowa 1
projekcja filmu: około 19:00
start: 20:00
bilety 10 PLN

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB