Mistrzowie tańca w Eranova!

2014-05-14 14:44:28 (ost. akt: 2014-05-14 14:46:17)
Inne Olsztyn, Eranova, Al. Obrońców Tobruku 3 17 maja 2014
Mistrzowie tańca w Eranova!

Mistrzowie Polski w tańcu towarzyskim: Karolina Urban i Igor Wilczyński wystąpią na Wielkim Balu Jubileuszowym w Eranova.

Taneczna tradycja Olsztyna sięga dawnych lat i jest z powodzeniem kultywowana przez wiele tanecznych ośrodków w naszym mieście. Jednym z najstarszych szkół tańca jest Centrum Tańca Wasilewski-Felska, którego obecna siedziba znajduje się w Eranova, przy Al. Obrońców Tobruku 3. Założone 20 lat temu przez najbardziej utytułowaną polską parę taneczną Karolinę Felską i Krzysztofa Wasilewskiego Centrum Tańca to miejsce, w którym tradycja i pasja, łącząc się na parkiecie z profesjonalizmem, tworzą niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat.

To właśnie do Centrum Tańca Wasilewski-Felska przybędą Karolina Urban i Igor Wilczyński, aktualni Mistrzowie Polski PTT i FTS (Federacji Tańca Sportowego) by, w ukłonie założycielom szkoły, niekwestionowanym Mistrzom Tańca, oraz Przyjaciołom i Sympatykom Centrum Tańca, wystąpić przed nimi na parkiecie w Eranova z okazji okrągłego Jubileuszu 20-lecia Centrum Tańca Wasilewski-Felska. Jedyna taka okazja będzie miała miejsce na Wielkim Balu Jubileuszowym, 17 maja w Eranova.

Nie możesz tego przegapić, zarezerwuj miejsce już dziś!
Recepcja Eranova
Tel. 89 534 94 04, Kom. 885 81 81 85
recepcja@eranova.pl
www.eranova.pl

Igor Wilczyński i Karolina Urban:
Aktualni Mistrzowie Polski PTT i FTS,
Finaliści Blackpool Dance Festival w kat. Rising Stars Amateur Latin,
Finaliści UK rising stars Amateur Latin,
Ćwierćfinaliści Mistrzostw Świata i Europy




Tagi: taniec

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB