Nanuk w starciu z PostNaturą

2014-05-22 12:37:20 (ost. akt: 2014-05-22 12:40:00)
Film Olsztyn, sala kinowa TU SIĘ MOVIE, al. Wojska Polskiego... 23 maja 2014
Nanuk w starciu z PostNaturą

Autor zdjęcia: mat. Organizatora

W najbliższy piątek, 23 maja, w sali kinowej TU SIĘ MOVIE (al. Wojska Polskiego 30a) odbędzie się wyjątkowe filmowo-muzyczne wydarzenie. Zespół PostNatura zmierzy się z klasycznym etnograficznym dokumentem „Nanuk z Północy”. Dzięki wyjątkowemu akompaniamentowi oraz działaniom VJ-a film Flaherty’ego ożyje zupełnie na nowo. Początek projekcji pod hasłem „Nanuk vs PostNatura” o godz. 19.00. Wstęp 10 zł.

„Nanuk z Północy” to klasyka filmowego dokumentu z 1922 roku. Robert Flaherty ukazał codzienne życie Inuitów w mroźnym i nieprzychylnym klimacie. Jaką historię opowiedzą w piątek członkowie zespołu PostNatura? To na razie tajemnica. Wiele zależy od inwencji VJ-a Corvaxa. Całości dopełnią instrumenty: bas, gitara i perkusja. Trzeba się przygotować na audiowizualną podróż w nieznane.

PostNatura to młody olsztyński projekt. Muzycznie wędrują po okolicach szeroko pojętego alternative rocka, ale nie boją się czerpać z innych gatunków. Każdy ich utwór to osobna historia, opisana nie tylko dźwiękiem, ale i obrazem.Tagi: film muzyka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB